Jazda na dojazdówce

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
mireda71
 

Jazda na dojazdówce

11 kwi 2008 01:47

Witam!Czy ktoś miał już okazję jechać na dojazdówce,czy jest różnica w prowadzeniu i czy ma to jakiś wpły na ESP? :?:

AUTOR WĄTKU
Łukasz
 

11 kwi 2008 06:29

Kiedyś jechałem wprawdzie nie ceedem ale corsą ale róznica jest odczuwalna. Nie wiem czy ma to jakiś wpływ na ESP ale moim zdaniem nie powinno mieć. Dojazdówka to też opona tylko że mniejsza więc powinna mieć podstawowe parametry zwykłej opony.

AUTOR WĄTKU
AndrzejM
 

11 kwi 2008 08:20

dodatkowo na dojazdówce max prędkość 70km/h

AUTOR WĄTKU
swender
 

11 kwi 2008 08:54

Zgodnie z instrukcją, na czas jazdy na dojazdówce esp trzeba odłączyć, więc pewnie jazda na 3 normalnych i jednym mniejszym sprawia, zę system głupieje.

AUTOR WĄTKU
danek
 

11 kwi 2008 09:59

Mia³em t¹ nieprzyjemn¹ okazjê z³apaÌ ju¿ dwa razy kapcia cee'dem :cry: i powiem wam, ¿e na dojazdówce nie odczuwa siê ró¿nicy poza tym, ¿e jest bardzo g³oœna. Co do ESP to i tak ciê¿ko za³¹czyÌ bo szybciej ni¿ 80 km/h nie mo¿na jechaÌ. :)

AUTOR WĄTKU
Sensation
 

11 kwi 2008 17:27

szczerze? zastanawiam sie kto pisze tak glupie tematy...

AUTOR WĄTKU
potok
 

11 kwi 2008 17:57

A może temat nie jest taki głupi lecz "odbiorca" nie nadąża ;)

AUTOR WĄTKU
Sensation
 

11 kwi 2008 18:25

no chyba że. nie mam nic do odbiorcy, raczej do samej idei tematu. jesli ktos by sie pytal jakie cisnienie w dojazdowce, max predkosc, jaki dystans na niej mozna zrobic albo ile mozna zaladowac samochod i techniczne tego typu rzeczy to ok. ale skoro ktos jest ciekawy jak sie jezdzi na dojazdowce to bym polecal poprostu sobie ja zalozyc i samemu sie przekonac. odczucia sa bardzo subiektywne zawsze, jeden lubi pomarańcze a drugi jak mu skarpetki stoją... z reszta w ogole nie wiem jaki jest cel wiedzieć jak sie jezdzi? intuicyjnie i na prosty rozum wiadomo ze jest cos inaczej, skoro opona jest waska jak w maluchu, ma ograniczenia predkosci i inne to cos musi w tym byc.
<span>mireda71</span> napisał(a):i czy ma to jakiś wpły na ESP? Question
tu chyba samo za siebie odpowiada, nie trzeba chyba pytać... ale jak kto lubi :D
uważam, że odpowiedź na pytanie: "tato po co mama zakłada szpilki skoro Ty nie nosisz" powinna paść u ojca a nie na forum :P

AUTOR WĄTKU
jacek316
 

12 kwi 2008 08:23

Sensation napisał(a):no chyba że. nie mam nic do odbiorcy, raczej do samej idei tematu. jesli ktos by sie pytal jakie cisnienie w dojazdowce, max predkosc, jaki dystans na niej mozna zrobic albo ile mozna zaladowac samochod i techniczne tego typu rzeczy to ok. ale skoro ktos jest ciekawy jak sie jezdzi na dojazdowce to bym polecal poprostu sobie ja zalozyc i samemu sie przekonac. odczucia sa bardzo subiektywne zawsze, jeden lubi pomarańcze a drugi jak mu skarpetki stoją... z reszta w ogole nie wiem jaki jest cel wiedzieć jak sie jezdzi? intuicyjnie i na prosty rozum wiadomo ze jest cos inaczej, skoro opona jest waska jak w maluchu, ma ograniczenia predkosci i inne to cos musi w tym byc.
<span>mireda71</span> napisał(a):i czy ma to jakiś wpły na ESP? Question
tu chyba samo za siebie odpowiada, nie trzeba chyba pytać... ale jak kto lubi :D
uważam, że odpowiedź na pytanie: "tato po co mama zakłada szpilki skoro Ty nie nosisz" powinna paść u ojca a nie na forum :P

zgadzam sie w całej roooozciągłości.....

Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 124 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl