Przetarty mieszek skrzyni biegów

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

Avatar użytkownika
N_Jay
Dyrektor
 
Posty: 701
Dołączył(a): 28 cze 2008 02:29
Lokalizacja: W-M
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C1FL HB, 1,6 Pb 126KM
2010

18 lut 2009 21:40

A jak do Calibra amerykańce montowali zdaje się, gumowe to u nas pisali że kicha. Ale praktyczna niestety...

AUTOR WĄTKU
novee
 

18 lut 2009 22:48

Nie trzeba gumowych, tylko myÂśleĂŚ przy projektowaniu. Setki innych modeli jeÂździ z podobnym mieszkiem i nic siĂŞ nie dzieje (albo przynajmniej po 200 tys. km.).
Ech, czytaj¹c o ró¿nych pierdo³owatych wadach Cee'da, wygl¹da ¿e jesteœmy wielk¹ spo³ecznoœci¹ beta-testerów :P :twisted:

AUTOR WĄTKU
teon
 

19 lut 2009 00:18

A meszki w VW/audi group widzieliście co się z nimi robi po pewenym czasie

AUTOR WĄTKU
lookaszk
 

19 lut 2009 08:43

No to widzę że swój mieszek też zgłoszę - 4 miechy, 13kkm i też deko przetarty :?

AUTOR WĄTKU
Arti
 

19 lut 2009 10:00

jak już będziecie mieli nowe mieszki albo nie macie jeszcze przetartych to po prostu zapnijcie go wyżej. I nie ma problemu

AUTOR WĄTKU
novee
 

19 lut 2009 10:18

Albo plastrem, drutem, nitem... Adam Słodowy wita :wink:

AUTOR WĄTKU
skalin
 

24 lut 2009 19:23

mnie się też trafiło zobaczymy co powie aso w Łowiczu :twisted:

AUTOR WĄTKU
novee
 

24 lut 2009 21:18

To samo co mi, zamówią i wymienią

AUTOR WĄTKU
skalin
 

25 lut 2009 17:06

Byłeś u nich? Ja mam z nimi trochę problemów.

AUTOR WĄTKU
novee
 

25 lut 2009 17:56

Byłem, nawet 2 przeglądy robiłem, wkurzyli mnie z czym innym, ale mieszek wymienili.

AUTOR WĄTKU
moon
 

26 lut 2009 17:49

Mieszek jest straszny... ale wkurza mnie coś innego. Mam Maree z 2000- była to prawie full opcja wtedy, lepszy był tylko HLX z full wyposażeniem- ogrzewany fotel, spryskiwacze reflektorów, elektryka, soczewki itp. i miałam okazje jeździć takimi 'polisz fiat marea'. Z silnikiem 1.2 [były takie cuda w końcówce produkcji] i tam wszędzie była dziadowska tapicerka [a u mnie grube wykładziny i welur lepsze niż w dobrym golfie], goła blacha tu i ówdzie, brak wyciszenia i tandetne , stukające plastiki. I ok- była różnica w cenie dwukrotna, była różnica w jakości. I w Fiacie jest tak do tej pory- płacisz 50tys za Bravo- dostajesz byle co, płacisz 90- dostajesz naprawdę dobrą jakość wnętrza.
A w Kia... mam skórzaną tapicerka w jasnym kolorze [zresztą bardzo dobrą tapicerkę do której nie mam zastrzeżeń] i sru do tego mam podłokietnik z czarną ceratą... noż kurde jak można. A z tyłu panel z plastiku, bez nawiewu nawet rodem z targu suwenirów technicznych made in China i ten cudowny mieszek z babcinej ceraty zabarwionej na czarny kolor.

Poprzednia strona
Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 100 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl