1,6 CRDI 115KM - minęło 3.500 km..

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
bob
 

1,6 CRDI 115KM - minęło 3.500 km..

19 mar 2008 22:26

Jak w temacie, już ponad dwa miesiące używam autka i w zasadzie nie mam się do czego przyczepić, poza drobiazgami takimi jak konieczność mocniejszego zamykania klapy bagażnika, słabego "wchodzenia" wstecznego i czasami zgrzytania obudowy kierownicy.
Wszystkie te drobiazgi na razie mi nie przeszkadzają cieszyć się wygodną i cichą jazdą. Auto dość oszczędne, chociaż na razie przy moim stylu jazdy spala średnio 7l/100km (80% miasto).
Wymieniłem olej na Castrol Edge Sport 0W-40 i tu mam dziwną sprawę... w katalogach i na stronie Castrola podają że do silnika wchodzi 5,5-5,9l... kupiłem 6l... wlałem 5l i bagnet pokazuje ponad full :? o co chodzi?
W sumie po dość krótkim czasie użytkowania polecam samochód wszystkim którzy cenią przestrzeń, dźwięk, dynamikę i komfort :wink:

AUTOR WĄTKU
zajcol
 

19 mar 2008 23:40

Mam nadzieję, że doprowadziłeś poziom oleum do normy. Jazda z przelanym silnikiem jest dla niego bardzo niezdrowa. :-)

Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 60 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl