Gwarancja na zawieszenie.

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
sko_fild
 

Gwarancja na zawieszenie.

23 lut 2008 08:20

Witam kolegów. Jakie mamy drogi każdy wie :evil: , zatem jak wygląda sytuacja z gwarancją na zawieszenie? Czy wogóle taka jest? A jeśli jest to co w ramach gwarancji mogą bezpłatnie wymienić?

AUTOR WĄTKU
kris
 

23 lut 2008 11:27

a w książce gwarancyjnej nie piszą :?
co obejmuje a co nie ????
:cry:

AUTOR WĄTKU
sko_fild
 

23 lut 2008 11:33

Zastanawiam się nad zakupem :D dlatego nie wiem.

AUTOR WĄTKU
kris
 

23 lut 2008 11:41

to idź do salonu,
albo zadzwoń :)

SebolE
Nadworny fotograf
 
Posty: 330
Dołączył(a): 25 sie 2007 17:48
Lokalizacja: Gdañsk,Sopot,Gdynia,W-wa

23 lut 2008 11:45

Oczywiście, że jest na zawieszenie gwarancja.
Ale tylko na wady fabryczne, a nie na zużyte w wyniku eksploatacji.
TZN.takie jak te wadliwe amortyzatory oki gwarancja,ale np. jak po 50-60tys.pojedziesz i masz końcówkę wybita to trzeba będzie normalnie zapłacić.

AUTOR WĄTKU
sko_fild
 

23 lut 2008 11:57

Dzięki za info. Pozdrawiam wszystkich fanów Ceedów :mrgreen:

AUTOR WĄTKU
less
 

23 lut 2008 21:19

SebolE napisał(a):Oczywiście, że jest na zawieszenie gwarancja.
Ale tylko na wady fabryczne, a nie na zużyte w wyniku eksploatacji.
TZN.takie jak te wadliwe amortyzatory oki gwarancja,ale np. jak po 50-60tys.pojedziesz i masz końcówkę wybita to trzeba będzie normalnie zapłacić.


skąd ten wniosek? Poczytaj gwarancję i podane tam wyłączenia

SebolE
Nadworny fotograf
 
Posty: 330
Dołączył(a): 25 sie 2007 17:48
Lokalizacja: Gdañsk,Sopot,Gdynia,W-wa

23 lut 2008 21:59

A zapodaj te wyłączenia.
Szukać mi sie nie chce ;P
Wnioski po rozmowie z jednym człowiekiem z KIA.
Wole zdziwić sie mile niż nastawić sie a potem rozczarowanie,że muszę wybulić :)

AUTOR WĄTKU
less
 

24 lut 2008 09:07

Mi się też nie chce :D
W każdym razie jak Ci padnie - tak jak to opisałeś - końcówka to masz wymianę z gwary. Dająć gwarancję producent deklaruje iż produkt będzie w pełni sprawny w okresie gwarancji, oczywiście zgodnie z jej treścią.
Z wyłaczęń to pamiętam klocki, sprzęgło, aku itp

AUTOR WĄTKU
sko_fild
 

24 lut 2008 09:16

A czemu akurat sprzęgło? To jak się posypie po 2 m-cach to też trzeba z własnej kieszeni wyłożyć?

AUTOR WĄTKU
less
 

24 lut 2008 09:18

sko_fild napisał(a):A czemu akurat sprzęgło? To jak się posypie po 2 m-cach to też trzeba z własnej kieszeni wyłożyć?

sprzęgło jest wyłaczone w zakresie zużycia eksploatacyjnego, a nie wady. Nie mam przed sąbą gwarancji więc podaje z pamięci

AUTOR WĄTKU
sko_fild
 

24 lut 2008 09:28

Szybka ankieta. Czy ktoś miał już "doświadczenia" :evil: ze sprzęgłem?

AUTOR WĄTKU
efekt
 

24 lut 2008 09:29

nie miałem

AUTOR WĄTKU
sko_fild
 

24 lut 2008 11:34

tzn. awaria :twisted:

AUTOR WĄTKU
lalas
 

25 lut 2008 22:08

less napisał(a):
sko_fild napisał(a):A czemu akurat sprzęgło? To jak się posypie po 2 m-cach to też trzeba z własnej kieszeni wyłożyć?

sprzęgło jest wyłaczone w zakresie zużycia eksploatacyjnego, a nie wady. Nie mam przed sąbą gwarancji więc podaje z pamięci


na tarcze i docisk jest 24 miesiące gwary wg instrukcji :wink:

AUTOR WĄTKU
madagaskar1
 

25 lut 2008 22:25

drodzy koledzy na zawieszenie jest 12 mies gwarancji,ale jest jeszcze takie cos jak odpowiedzialnosc sprzedawcy i to jest 24 mies na wszystko przepis ten obowiazuje w uni europejskiej

AUTOR WĄTKU
lalas
 

25 lut 2008 22:37

madagaskar1 napisał(a):drodzy koledzy na zawieszenie jest 12 mies gwarancji,ale jest jeszcze takie cos jak odpowiedzialnosc sprzedawcy i to jest 24 mies na wszystko przepis ten obowiazuje w uni europejskiej



nigdzie w instrukcji o tym nie ma wzmianki, więc powinno byc 5 lat lub 150 000 km, tylko już widzę jak będziemy po przebiegu 50-60 tysięcy i przykładowo 3 latach, domagać się wahacza lub końcówki drązka w ramach gwarancji :lol: :lol: :lol: :lol:

AUTOR WĄTKU
less
 

25 lut 2008 23:56

lalas napisał(a):
madagaskar1 napisał(a):drodzy koledzy na zawieszenie jest 12 mies gwarancji,ale jest jeszcze takie cos jak odpowiedzialnosc sprzedawcy i to jest 24 mies na wszystko przepis ten obowiazuje w uni europejskiej



nigdzie w instrukcji o tym nie ma wzmianki, więc powinno byc 5 lat lub 150 000 km, tylko już widzę jak będziemy po przebiegu 50-60 tysięcy i przykładowo 3 latach, domagać się wahacza lub końcówki drązka w ramach gwarancji :lol: :lol: :lol: :lol:

Ja w tym nie widzę nic dziwnego. Kolega miał kiedyś Nissana Primerę P11 (poprzednia wersja przed liftem). W związku z tym że wchodził model poliftowy była na starsze modele promocja w postaci gwarancji na 5 lat. Kolega 3 razy górne wahacze wymieniał na gwarancji w tym czasie

AUTOR WĄTKU
Boski
 

26 lut 2008 00:07

ja po 35 tys km wymieniałem łacznik stabilizatora na gwarancji (wybity sworzeń)

AUTOR WĄTKU
sko_fild
 

26 lut 2008 08:57

Pewnie trzeba przy najbliższej okazji zapytać w salonie żeby mieć pewność na 100 % :D

Następna strona
Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 103 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl