[C1] Napięcie na powrocie z czujnika ciśnienia klimatyzacji.

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
Wenszu
 

[C1] Napięcie na powrocie z czujnika ciśnienia klimatyzacji.

28 lip 2020 14:20

Witam, Z dnia na dzień przestała mi chodzić klimatyzacja. Wszystkie bezpieczniki są sprawne(te w kabinie i pod maską. Przekaźnik też sprawny. Klima jest nabita czynnikiem, brak w niej powietrza. Po uruchomieniu silnika i klimy, elektrosprzęgło (cewka) nie dostaje plusa.Na krótko cewka cyka. Myślę że problem może być popsuty czujnik ciśnienia, i tu pojawia się moje pytanie.
Czujnik jest 3 pinowy, na zapiętym czujniku mam 5 v (czyli ok) a na powrocie 3,6 v. Nie mogę znaleźć nigdzie informacji, jaka powinna być prawidlowa wartość tego napięcia. Wyczytałem gdzieś że w Lagunach? 0.7.do 1.5 v to wartość która pozwala uruchomić sprężarkę.
Ma ktoś was taka wiedzę, lub mógłby to dla mnie sprawdzić?

AUTOR WĄTKU
Wenszu
 

Re: Napięcie na powrocie z czujnika ciśnienia klimatyzacji.

01 sie 2020 19:11

Podobno napięcie ok. Był skrzywiony pin przy tym zlączu do komputera silnika? Tam gdzie wszystkie przewody się schodza i takim heblem są zapinane kości w piny. Dlatego plus nie dochodził do cewki.

Do zamknięcia.

Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl