[C2] Regulacja lusterek

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
m3fist0
 

[C2] Regulacja lusterek

17 mar 2020 23:05

Witam,
Od paru dni jestem posiadaczem CEE'da :)
Mam elektrycznie regulowane i chowane lusterka. Problem polega na tym, że mam lewe lusterko w skrajnym położeniu, regulacja elektryczna nie pozwala na więcej i widzę dalej dość spory kawałek mojego samochodu zamiast drogi/lewego pasa. Czy da się to jakoś wyregulować ręcznie? Dodam, że prawe lusterko jest ok.

Avatar użytkownika
marcin255
Dyrektor
 
Posty: 756
Dołączył(a): 23 kwi 2017 17:28
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Dolny Śląsk
Model cee'd:
C2FL HB, 1.6 Pb 225KM
2017, GT

Re: Regulacja lusterek

18 mar 2020 07:28

palcami wyprostuj
SPRZEDAM
KIA Cee'd 1.6 T-GDI GT Red
225 KM 331 Nm

Obrazek

AUTOR WĄTKU
m3fist0
 

Re: Regulacja lusterek

18 mar 2020 16:14

Wlasnie chodzi o to, że palcami tez juz nie idzie. Mam skrajne polozenie i lustro tak jakby schodzi sie juz z obudową(tzn. Gdyby mialo isc dalej zacznie wystawac za obudowe plastikową) Czy jest szansa ze bylo urwane i ktos zalozyl z troche innego modelu?
Ja mam wersje 3 drzwiowa

AUTOR WĄTKU
m3fist0
 

Re: Regulacja lusterek

21 mar 2020 15:06

Wyjaśniło sie chyba pare spraw. Mianowicie lusterko musiało być urwane i ktoś założył od anglika bo siedząc na fotelu pasażera można idealnie wyregulować do "kierownicy z prawej strony"
Pytanie za 5 punktów:
Czy kupić całe lusterko lewe. Czy wystarczyłoby np. sam wkład zmienić. Dodam, że mam lusterko z kierunkiem i chowane elektrycznie wiec kupno nowego bedzie drogie. Ktoś może zagłebiał sie w "bebechy" lusterka i wie czy da sie coś pokombinować np. z samym wymianem lustra?

Kawu
Asystent Kierownika
 
Posty: 273
Dołączył(a): 24 sie 2019 10:18
Lokalizacja: Legnica
Grupa: Dolny Śląsk
Model cee'd:
C2 SW, 1,6 ON 128KM
2013

Re: Regulacja lusterek

22 mar 2020 07:57

Podejrzewam, że jest jak w innych markach, tzn. sam wkład nic nie zmieni.
Trzeba brać od europejczyka albo przekładać cały środek ...
Kia Cee'd 1.6 Crdi: Obrazek

Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl