[C1] Problem z radiem

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
Wenszu
 

[C1] Problem z radiem

17 paź 2019 07:46

Witam wszystkich forumowiczów.

Kupiłem ostatnio żonie stara kie 1 generacji 2007r 1.4 Pb i mam problem z radiem.
Radio działa, można nim sterować z kierownicy lecz nie działa jego panel. Czytalem że w tych modelach radio było awaryjne. Przeczytałem kilkanaście postów i próbowałem różnych rozwiązań. Sprawdziłem bezpieczniki, Resetowalem radio z bezpiecznika.odpinalem aku na godzinę. Trzymałem je na zapłonie I nic. Możliwe że radio spadło z zaczepów i przyciski nie dochodzą do niego? Nie chcę rozbierać panelu bo pewnie go połame. Może jest jakieś proste rozwiązanie którego nie znam . Z góry dzięki za pomoc.

Avatar użytkownika
szymex
Kierownik
 
Posty: 547
Dołączył(a): 21 sty 2013 09:44
Lokalizacja: MAZOVIA
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C1FL SW, 1,6 ON 115KM
2009, Optimum

Re: Problem z radiem

17 paź 2019 09:15


AUTOR WĄTKU
Wenszu
 

Re: Problem z radiem

17 paź 2019 15:50

Dzięki za film. Bardzo prawdopodobne. Tylko wie ktoś czy można gdzieś kupić taką specjalna łapkę do podwadzania panela? Bo naprawdę boję się grzebać jakimiś zwykłymi narzędziami bo połame zaczepy i wtedy zostanie tylko klej.

AUTOR WĄTKU
pioteer
 

Re: Problem z radiem

17 paź 2019 15:55

Wenszu napisał(a): ostatnio żonie stara kie


w jakim to języku?

AUTOR WĄTKU
Wenszu
 

Re: Problem z radiem

17 paź 2019 17:21

Jeżeli nie potrafisz napisać nic merytorycznego w temacie, to porostu nic nie pisz. Nabijasz posty czy co? Szczerze dziękuję za twoją pomoc.

AUTOR WĄTKU
pioteer
 

Re: Problem z radiem

17 paź 2019 20:01

Wenszu napisał(a):Jeżeli nie potrafisz napisać nic merytorycznego w temacie, to porostu nic nie pisz. Nabijasz posty czy co? Szczerze dziękuję za twoją pomoc.

kolego, wydaje się, że Twoim problemem nie jest radio a brak wychowania...

AUTOR WĄTKU
Wenszu
 

Re: Problem z radiem

18 paź 2019 06:02

Jezeleli miałeś zły dzień i w jakiś sposób odreagowales
i czujesz się lepiej bo twoich błyskotliwych postach, nie wnoszących nic do tematu to się bardzo cieszę. Pozdrawiam. Życzę miłego weekendu i mniej toksycznosci. Napewno będzie się lepiej czytać to forum.


Temat do zamknięcia. Sprawdzę luty i dam znać.

Avatar użytkownika
Ryba4
Nadworny błazen
 
Posty: 6856
Dołączył(a): 01 gru 2010 18:15
Lokalizacja: Kraków / Wrocław
Grupa: Małopolska
Model cee'd:
C1FL HB, 1,4 Pb 90KM
2010, M

Re: Problem z radiem

18 paź 2019 16:47

Łooo taka zadyma i to beze mnie ?! Wstydźcie się chłopaki! :palka: :devil:

Wenszu:
1) Ty to wizytę od forum zacznij od przywitalni, a nie dowalania się do innych :spoko:
2)
Wenszu napisał(a):Przeczytałem kilkanaście postów

To po kiego Uja zakładasz 13 temat z tytułem "problem z radiem" tamte są polokowane czy co ?! A potem następni się dziwią że nic nie można znaleźć, bo nikt już nie jest w stanie zapanować nad tym burdelem, jaki tworzą wszyscy nowi "klubowicze"..
I pamiętaj - nie ma "starych Kia", są tylko "w sile wieku" :biggrin:
A tak na serio: tak, te radyjka były awaryjne, a zestawy do demontażu tapicerki itp kupisz na znanym portalu aukcyjnym za grosze lub w każdym sklepie motoryzacyjnym albo detailingowym..
Obrazek
FL 1,4 90KM HB 5K M (C+); STI WRC WRX PS3 ITP ITD TDI 8)

Avatar użytkownika
Magikrealista
Kierownik
 
Posty: 589
Dołączył(a): 12 sie 2017 22:16
Lokalizacja: Białystok
Grupa: Podlaska
Model cee'd:
C1FL HB, 1,4 Pb 90KM
2010

Re: Problem z radiem

18 paź 2019 23:34

Wenszu napisał(a):Dzięki za film. Bardzo prawdopodobne. Tylko wie ktoś czy można gdzieś kupić taką specjalna łapkę do podwadzania panela? Bo naprawdę boję się grzebać jakimiś zwykłymi narzędziami bo połame zaczepy i wtedy zostanie tylko klej.

Możesz podważać czymkolwiek, ja u siebie już tyle razy to wyjmowałem że połamałem prawie wszystkie zaczepy. Na szczęście są 4 główne które mimo wszystko mocno trzymają. (tak mam łapki do tapicerki )
Obrazek

Avatar użytkownika
Ryba4
Nadworny błazen
 
Posty: 6856
Dołączył(a): 01 gru 2010 18:15
Lokalizacja: Kraków / Wrocław
Grupa: Małopolska
Model cee'd:
C1FL HB, 1,4 Pb 90KM
2010, M

Re: Problem z radiem

19 paź 2019 11:23

ooo to "dobrze" wróży w perspektywie wymiany radyjka na stacje multi.. :grin:
Obrazek
FL 1,4 90KM HB 5K M (C+); STI WRC WRX PS3 ITP ITD TDI 8)

Avatar użytkownika
Magikrealista
Kierownik
 
Posty: 589
Dołączył(a): 12 sie 2017 22:16
Lokalizacja: Białystok
Grupa: Podlaska
Model cee'd:
C1FL HB, 1,4 Pb 90KM
2010

Re: Problem z radiem

19 paź 2019 23:49

Ryba4 napisał(a):ooo to "dobrze" wróży w perspektywie wymiany radyjka na stacje multi.. :grin:

Po bokach są takie małe plastikowe które się łamią, ale nie mają większego znaczenia przy całości. Także olać temat. ;-)
Obrazek

Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl