[C1] Fotel kierowcy - regulacja

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
monikam191
 

[C1] Fotel kierowcy - regulacja

16 sie 2019 10:57

Hej, mam problem z fotelem kierowcy, dokladniej z jego regulacja wzdluzna. Nie moge dosunac fotela do kierownicy, cos go blokuje z lewej strony. Czy to jest jakas fabryczna blokada i zakres regulacji jest az tak maly czy moze to byc jakis inny problem? Jestem niska, wiec musze miec fotel dosc mocno dosuniety, niestety nie bylo mnie przy zakupie, a osoba, ktora kupowala auto nie sprawdzila tego. Ktos z Was spotkal sie z takim przypadkiem? Bede wdzieczna za kazda podpowiedz, bo w tej chwili auto jest dla mnie bezuzyteczne. :(

Avatar użytkownika
kryzys
Dyrektor
 
Posty: 688
Dołączył(a): 11 wrz 2016 13:37
Lokalizacja: gliwice
Grupa: GOP- Górny Śląsk
Model cee'd:
C1 PRO, 1,6 Pb/LPG 126KM
2008

Re: Fotel kierowcy - regulacja

16 sie 2019 14:21

Ile masz cm od najbliższego punktu do najdalszego?
Don't Eat Yellow Snow!

AUTOR WĄTKU
monikam191
 

Re: Fotel kierowcy - regulacja

16 sie 2019 19:28

Nie do konca wiem o co pytasz wiec nie umiem Ci odpowiedziec, ale problem zostal rozwiazany. Troche inwazyjnie, ale grunt, ze poskutkowalo. Na prowadnicach na koncach byly takie mini wypustki, tata zeszlifowal te na koncu od strony tylnych siedzen i teraz mozna fotel podsunac blizej kierownicy. Nie wiem czy dobrze, ze to zrobil, ale zadzialalo.

Avatar użytkownika
kryzys
Dyrektor
 
Posty: 688
Dołączył(a): 11 wrz 2016 13:37
Lokalizacja: gliwice
Grupa: GOP- Górny Śląsk
Model cee'd:
C1 PRO, 1,6 Pb/LPG 126KM
2008

Re: Fotel kierowcy - regulacja

16 sie 2019 19:35

To pierwszy mod masz za sobą :D
Don't Eat Yellow Snow!

AUTOR WĄTKU
monikam191
 

Re: Fotel kierowcy - regulacja

16 sie 2019 20:05

I oby ostatni. :palka: ;-)
Serio, 4 godziny walki z durnym fotelem, masakra. Zle sie zaczela moja przygoda z kia. ;-) Ale ciekawa jestem czy we wszystkich kiach zakres regulacji jest tak maly, ok. 3-4 cm w przod od pozycji nazwijmy ja neutralnej, czy to ja trafilam na jakis felerny model?

Adriano1312
Klubowicz
 
Posty: 33
Dołączył(a): 21 lip 2019 05:51
Lokalizacja: Bolesławiec
Grupa: Dolny Śląsk
Model cee'd:
C1 SW, 1,6 ON 115KM
2007, Comfort

Re: Fotel kierowcy - regulacja

16 sie 2019 20:18

Nie podam dokładnego wymiaru regulacji Ale u mnie jest duża , w sumie bez różnicy do wcześniejszych moich aut

AUTOR WĄTKU
monikam191
 

Re: Fotel kierowcy - regulacja

17 sie 2019 08:25

No wlasnie, w kazdym innym aucie, ktorym jezdzilam zakres regulacji rowniez byl duzy i nie mialam problemu zeby dosunac sobie fotel tak zeby siegnac do pedalow (poza audi a6, tu nawet maksymalne dosuniecie nie pomoglo przy moim wzroscie ;) ) a w kii niespodzianka. Ale nic to, problem rozwiazany. :)

Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl