[C1] Problem z diodą immobilizera.

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
Jahabeoi
Przedszkolak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 18 lut 2017 18:43
Lokalizacja: Turek
Grupa: Wielkopolska
Model cee'd:
C1 PRO, 1.6 ON 115KM
2008, S

[C1] Problem z diodą immobilizera.

26 sie 2018 11:07

Witam. Ostatnimi czasy w moim pro ceed pojawił się problem z kontrolka od immo. Otóż wszystko działa jak należy. Immo działa auto odpala itd. Jedynym problemem, którego nie mogę rozwiązać jest to, iż w czasie deszczu lub po myciu auta niespodziewanie zapala się dioda z błędem immo. Na komputerze diagnostycznym nie ma żadnego błędu natomiast gdy auto "wyschnie" dioda też znika. Dioda jeśli się zapali to nie gaśnie nawet po wyłączeniu auta tylko przygasa. Ma ktoś może jakiś pomysł w którym kierunku szukać? Jedynie co wiem to to, że mam lekko nieszczelna lampę od strony kierowcy, którą będzie wymieniona. Odłączałem też już akumulator, ale to też nie pomogło.

Avatar użytkownika
emilemil
Dyrektor
 
Posty: 779
Dołączył(a): 09 kwi 2014 15:44
Lokalizacja: Polska
Grupa: Wielkopolska
Model cee'd:
C1FL HB, 1.4 Pb 109KM
2010, M

Re: Problem z diodą immobilizera.

26 sie 2018 11:57

Wyczyść styki w kostce po stronie pasażera pod schowkiem na słupku.

AUTOR WĄTKU
Jahabeoi
Przedszkolak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 18 lut 2017 18:43
Lokalizacja: Turek
Grupa: Wielkopolska
Model cee'd:
C1 PRO, 1.6 ON 115KM
2008, S

Re: Problem z diodą immobilizera.

26 sie 2018 19:34

Dobrze zrobię to jak tylko wrócę z delegacji w piątek. A czy ta kostka narażona tam jest na dopływ wody? Ponieważ to dzieje się tylko po zmoczeniu auta.

Avatar użytkownika
emilemil
Dyrektor
 
Posty: 779
Dołączył(a): 09 kwi 2014 15:44
Lokalizacja: Polska
Grupa: Wielkopolska
Model cee'd:
C1FL HB, 1.4 Pb 109KM
2010, M

Re: Problem z diodą immobilizera.

27 sie 2018 04:40

Takie same objawy były u teścia, wielu szukało, czarowało, komputery podłączało, ruskie google podpowiedziało sprawdź i się okazało, że piny w tej kostce zazieleniały. Już nawetdo ASO był umówiony.

Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl