[C1 i C1FL] Zakup auta z przebiegiem +200 tyś km

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
gruzobeton
Dopiero co...
 
Posty: 2
Dołączył(a): 19 sie 2018 13:00
Lokalizacja: Poznań
Grupa: Wielkopolska

[C1 i C1FL] Zakup auta z przebiegiem +200 tyś km

19 sie 2018 14:20

Witam!

Od 2 miesięcy poszukuję krajowego Cee'd-a pierwszej generacji kombi po liftingu z silnikiem benzynowym 1.6 DOHC z manualną skrzynią biegów, egzemplarze z przebiegami ok 100-150 tys. kilometrów, od pierwszego właściciela, w cenach do 25 tys. zł schodzą praktycznie na przysłowiowym pniu, a z przebiegami rzędu 220-250 tys km z ceną poniżej 20 tys. zł są wystawione tygodniami.

Chciałem zapytać Was, użytkowników, o awaryjność, właściwie o zużycie wynikające z eksploatacji silnika, skrzyni biegów, zawieszenia oraz wnętrza, z czym trzeba się liczyć przy takim przebiegu i pojawienia jakich typowych usterek należy się spodziewać, nie tylko w szukanej przeze mnie wersji silnikowej, czy takie auta wymagają większego wkładu finansowego. Zastanawiam się nad zakupem auta z większym przebiegiem, budżet mam na poziomie 25 tys., ale nie wiem czy jest sens kupna takiego samochodu, czy lepiej polować jeszcze jakiś czas na egzemplarz z przebiegiem niższym, osobiście robię około 12 tys km rocznie.

Dziękuję za pomoc i pozdrawiam!

Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl