[C2] Moja ceed się dławi i szarpie, co robić?

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
wojtek92
Dopiero co...
 
Posty: 2
Dołączył(a): 02 sie 2018 20:52
Lokalizacja: annopol
Grupa: Lubelska
Model cee'd:
C2 SW, 1,6 ON 110KM
2013

[C2] Moja ceed się dławi i szarpie, co robić?

03 sie 2018 07:36

Witam, od jakiegoś czasu borykam się z pewnym problemem, a mianowicie zauważyłem, że podczas dodawania gazu moja ceed się dławi i na równych obrotach przy stałej prędkości czuć delikatne szarpanie. Byłem u wielu mechaników i każdy zalecał wymianę filtrów paliwa i oleju, Tak zrobiłem. Problem na chwilę ustał ale po jakimś czasie wszystko wróciło. Czy mieliście podobne problemy? Jeśli tak to jak sobie z nimi poradziliście? Będę wdzięczny za każdą odpowiedź. Dziękuję.

Avatar użytkownika
Ryba4
Nadworny błazen
 
Posty: 6856
Dołączył(a): 01 gru 2010 18:15
Lokalizacja: Kraków / Wrocław
Grupa: Małopolska
Model cee'd:
C1FL HB, 1,4 Pb 90KM
2010, M

Re: Moja ceed się dławi i szarpie, co robić?

03 sie 2018 09:12

A my będziemy wdzięczni za w pierwszej kolejności przywitanie się w odpowiednim dziale, a w drugiej za użycie wyszukiwarki i poczytanie istniejących już podobnych tematów, bo jest ich ponad setkę, z czego w ostatnim miesiącu chyba z 10 a w tym tygodniu 3. Nikomu z doświadczonych na tym forum się już nie chce pisać 89 raz tego samego do każdego świeżaka "zacznij od tego, sprawdź to a potem to". Jak się przekopiesz przez forum, to znajdziesz odpowiedzi, bo temat popularny.
Obrazek
FL 1,4 90KM HB 5K M (C+); STI WRC WRX PS3 ITP ITD TDI 8)

AUTOR WĄTKU
wojtek92
Dopiero co...
 
Posty: 2
Dołączył(a): 02 sie 2018 20:52
Lokalizacja: annopol
Grupa: Lubelska
Model cee'd:
C2 SW, 1,6 ON 110KM
2013

Re: Moja ceed się dławi i szarpie, co robić?

03 sie 2018 11:29

Jestem nowy i mało ogarnięty i byłbym wdzięczny gdybyś jednak mógł mnie pokierować gdzie to jest lub napisać odpowiedź na pytanie.

Avatar użytkownika
Magikrealista
Kierownik
 
Posty: 589
Dołączył(a): 12 sie 2017 22:16
Lokalizacja: Białystok
Grupa: Podlaska
Model cee'd:
C1FL HB, 1,4 Pb 90KM
2010

Re: Moja ceed się dławi i szarpie, co robić?

03 sie 2018 22:47

wojtek92 napisał(a):Jestem nowy i mało ogarnięty i byłbym wdzięczny gdybyś jednak mógł mnie pokierować gdzie to jest lub napisać odpowiedź na pytanie.

W dziale "silniki i skrzynia biegów " jest dużo tematów o szarpaniu dławieniu i falowaniu obrotów, tam szukaj. ;-)
Obrazek

Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl