5900 km i chyba .... padła skrzynia :(( Masakra , załamka

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
KZ
 

17 lut 2008 20:13

Temat wyczyszczony. reszta postów przeniesiona tutaj - http://mojaceed.pl/forum/viewtopic.php?t=1098.

Proszę o trzymanie się tematu, następny raz zamiast przenosić będę kasował posty.

AUTOR WĄTKU
Zemin
 

17 lut 2008 20:14

<span>wpiszczek</span> napisał(a):Nie zgodzę się - popełniasz błąd odnosząc jednostkowe usterki na całość grupy - popatrz na to ilu ludzi zgłasza usterki w stosunku do ilości osób zarejestrowanych na forum. Odnoszę wrażenie, że patrząc na listę usterek zakładasz, że każdy użytkownik ma ich komplet a tak nie jest.



ale weź pod uwagę jeszcze jeden fakt...ilu jest ludzi którzy nie piszą ponieważ: nie mają czasu, nie chce się im, zarejestrowali sie na forum ale nie napisali kompletnie żadnego posta itp.

Serio nei atakuje Was i auta. Gdybym uważał, że kia do klops to bym tu nie siedział. Mam orzech do zgryzienia ponieważ mam do wyboru Ceeda, Bravo, focusa i30 ..............

Avatar użytkownika
wpiszczek
Nadworny Informatyk
 
Posty: 510
Dołączył(a): 23 sty 2008 12:14
Lokalizacja: PZ

17 lut 2008 20:39

(odpowiedz w wątku pobocznym)
Wojtek Piszczek

AUTOR WĄTKU
Pajączek
 

18 lut 2008 18:15

Tu znowu ja, cały czas czekam na samochód - będzie najprawdopodobniej wymiana całej skrzyni na nową ( 1 wymiana skrzyni w Polsce ) i pewnie jeszcze trochę poczekam. Serwis powiadomił Kia Polska, ze nie podejma się naprawy, sugerują wymianę całości no i czekamy na skrzynie (pewnie z fabryki będzie szła). Załatwiłem samochód zastępczy z Kia Asistance - podstawili mi pod dom, pełna kulturka. Co prawda tylko na 3 doby ale zawsze choć trochę mnie to ratuje. Bedę Was informował o postępie sprawy , pozdrawiam

AUTOR WĄTKU
Kerhold
 

18 lut 2008 19:15

Pajączek napisał(a): Załatwiłem samochód zastępczy z Kia Asistance - podstawili mi pod dom, pełna kulturka. Co prawda tylko na 3 doby ale zawsze choć trochę mnie to ratuje. Bedę Was informował o postępie sprawy , pozdrawiam


A jaki samochód jako ten zastępczy?

Pozdrawiam.
K.

AUTOR WĄTKU
misiek1
 

18 lut 2008 20:45

No no dobrze z tym zastępczym.Fajnie też,że wymieniają całą skrzynię,a nie bawią się w jakieś naprawy.Niedługo o tym zapomnisz

AUTOR WĄTKU
Pajączek
 

18 lut 2008 21:18

Kerhold napisał(a):
A jaki samochód jako ten zastępczy?




Dali mi Renault Megane kombi rocznik 2007 - w sumie nieżle, ale silnik 1,4 :) Po przesiadce z 1,6 CRDi niezła jazda - przyspieszenie to wiecznosć :)

misiek1 napisał(a):Fajnie też,że wymieniają całą skrzynię,a nie bawią się w jakieś naprawy.Niedługo o tym zapomnisz


...mam nadzieje , chciałbym miec to już za sobą - brakuje mi mojej kijanki ;)
Ostatnio edytowano 18 lut 2008 21:21 przez Pajączek, łącznie edytowano 1 raz

AUTOR WĄTKU
Konio
 

18 lut 2008 21:20

Pajączek napisał(a):
Kerhold napisał(a):
A jaki samochód jako ten zastępczy?




Dali mi Renault Megane kombi rocznik 2007 - w sumie nieżle, ale silnik 1,4 :) Po przesiadce z 1,6 CRDi niezła jazda - przyspieszenie to wiecznosć :)


Kia dała Tobie Renault...?
Miałem do czynienia wprawdzie tylko z Assistance Toyoty ale wtedy Toyota dawała Toyotę.
A może to tak się robi teraz.

AUTOR WĄTKU
Pajączek
 

18 lut 2008 21:23

Kia asistance współpracuje z wieloma wypożyczalniami samochodów i ten Renault był podstawiony z wypożyczalni.

AUTOR WĄTKU
Konio
 

18 lut 2008 21:29

Pajączek napisał(a):Kia asistance współpracuje z wieloma wypożyczalniami samochodów i ten Renault był podstawiony z wypożyczalni.


Dzięki za wyjaśnienie bo to trochę zagadkowe było. :)

AUTOR WĄTKU
MikeTNK
 

18 lut 2008 21:47

Ja moze uszczegolowie - Kia Assistance jest prowadzone przez PZM TU S.A. , a obslugiwane przez spolke PZM Auto Tour - a wiec firme nie powiazana bezposrednio z Kia , stad Meganka podstawiona jako zastepcze auto z wypozyczalni :).

Avatar użytkownika
pioter
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 6537
Dołączył(a): 04 paź 2007 20:06
Lokalizacja: Ostróda
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C3 SW, 1,5 Pb 160KM
2021, M

19 lut 2008 09:12

Pajączek, oby skrzynka jak najszybciej przyszła - mam nadzieję, że się okaże że nie trzeba jej wieźć statkiem z Korei :evil: Jak auto wykorzystujesz do działalności to chyba powinni zapewnić Ci zastępcze na dłużej niż na trzy dni - przecież wtedy z powodu usterki wyrobu nie możesz pracować. W Ameryce mógłbyś liczyć na parę milionów zielonych papierków z podobizną Waszyngtona, w Polsce zapewne po pięcioletnim oczekiwaniu zapadł by wyrok że odszkodowanie się nie należy, bo jesteś posiadaczem składaka Wigry 2, a jazda rowerem jest zdrowa i trendy ... :?
Kia CEED 1,5 T-GDI M 160 KM 2021

była Kia cee'd 1,6 CRDI M+DFA 110 KM 2016

R.I.P. Kia cee'd 1,6 CVVT Opt 2009 (ex 2007 1,4 CVVT C+)

Błogosławieni Ci, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.

AUTOR WĄTKU
kris
 

20 lut 2008 12:37

Boski napisał(a):Ja mam przejechane 40000 1.6 crdi i nigdy nie było żadnych problemów więc myśłe ze jak Ci to zrobią to bedziesz jezdził i jezdził


a jak u Ciebie z tzw. stukami ?
wczoraj była długa, burzliwa dyskusja na temat stuków dochodzących z tyłu. Też je masz, czy jest cichutko
:?:

AUTOR WĄTKU
Pajączek
 

21 lut 2008 17:21

Witajcie, no w końcu mam swoją kijankę z nowiuśką skrzynią begów :) Samochodzik odebrałem czyściutki, wszystko wydaje się dobrze poskładane. Z ciekawości spytałem jaki jest koszt nowej skrzyni - to 7500 PLN !!! + koszty wymiany - wiec koledzy nie ma co oszczędzać na serwisowaniu auta ( jak to zamierza robić jeden z naszych klubowych kolegów ;) ) ASO w sumie spisało się dobrze, choć w pewnych kwesiach mogli by sprawy załatwić nieco inaczej, ale zostawmy ten temat na razie- mam nową skrzynię i jestem zadowolony ;) pozdrawiam

AUTOR WĄTKU
maestro
 

21 lut 2008 18:56

<span>Pajączek</span> napisał(a):Witajcie, no w końcu mam swoją kijankę z nowiuśką skrzynią begów Samochodzik odebrałem czyściutki, wszystko wydaje się dobrze poskładane


Wszyscy cieszymy się razem z Tobą że autko masz już pod domem :)
Trzeba też chyba pogratulować ASO clapping jestem pod wrażeniem tak krotkiego czasu po jakim dokonali naprawy auta
Skrzynia nie plyneła jednak statkiem z Korei :mrgreen:

AUTOR WĄTKU
oskarq
 

21 lut 2008 19:50

maestro napisał(a):Skrzynia nie plyneła jednak statkiem z Korei :mrgreen:

No własnie. Patrząc na posty to mineło 9 dni od odstawienia auta do ASO.
To chyba niezły wynik bo na poadstawie innych postów z forum myślałem bardziej o okresie 2-3 miesięcy.
oskar

Avatar użytkownika
pioter
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 6537
Dołączył(a): 04 paź 2007 20:06
Lokalizacja: Ostróda
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C3 SW, 1,5 Pb 160KM
2021, M

21 lut 2008 21:06

Pajączek, cieszę się że Twoja Kijanka znowu pruje Żołnierską, Dworcową, zajmuje bruk na Kołłątaja ... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Kia CEED 1,5 T-GDI M 160 KM 2021

była Kia cee'd 1,6 CRDI M+DFA 110 KM 2016

R.I.P. Kia cee'd 1,6 CVVT Opt 2009 (ex 2007 1,4 CVVT C+)

Błogosławieni Ci, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.

AUTOR WĄTKU
ben74
 

21 lut 2008 21:27

lol :mrgreen:
extra :!: :!: :!:

AUTOR WĄTKU
Pajączek
 

21 lut 2008 22:14

pioter napisał(a):Pajączek, cieszę się że Twoja Kijanka znowu pruje Żołnierską, Dworcową, zajmuje bruk na Kołłątaja ... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


hehe, też się cieszę ;) Mam nadzieje, ze się kiedyś spotkamy i pogadamy "na żywo" ;)

Avatar użytkownika
IrKo
Kierownik
 
Posty: 382
Dołączył(a): 15 lis 2007 22:57
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Dolny Śląsk
Model cee'd:
C3 SW, 1,4 Pb 140KM
2020, M

21 lut 2008 23:04

jakby to powiedzieć - wracasz do gry :wink: clapping

Poprzednia strona
Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 5 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl