Szybkość nagrzewania się

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
skalin
 

Re: Szybkość nagrzewania się

17 mar 2010 15:06

sprawdzony - wymieniony - b.z.

EMWU
Asystent Kierownika
 
Posty: 335
Dołączył(a): 02 wrz 2007 20:59
Lokalizacja: Przemyśl

Re: Szybkość nagrzewania się

18 mar 2010 13:59

jeśli chodzi o szybkość nagrzewania wnętrza - to jest ono ekspresowe. po bardzo szybkim czasie leci ciepłe i chwilę potem gorące powietrze z nawiewów.
porównując z innymi wcześniejszymi samochodami oraz z toyotą auris mojego ojca nie można się do niczego przyczepić. problem z ogrzewaniem leży gdzie indziej /ten temat już był poruszany na forum/ irytujące jest, że w samochodach z automatyczną klimatyzacją niezależnie od stopnia nastawienia /natężenia/ ogrzewania w pierwszych kilkunastu minutach leci maksymalnie ciepłe powietrze. efekt ten łagodzi trochę włączenie opcji "AUTO".

ciekawe, czy w nowych cee'dach po fl-u też występuje to zjawisko?

AUTOR WĄTKU
skalin
 

Re: Szybkość nagrzewania się

25 mar 2010 18:30

Sprawa się rypła - dziś dla odmiany trochę się zapociłem więc jako że mam klimę to jej użyłem - po ok 15-20 min nie było zauważalnego efektu - mam coś z wylotami powietrza nawet przekierowane na twarz ledwo dmuchają a dmuchawa zapiernicza ostro (max AC to samo). Znaczy jadę do serwisu, niech poprawiają co spaprali.... No chyba że ktoś z Was już dłubał przy tym i jest to jakiś banał żeby się dostać do nawiewu...

Poprzednia strona
Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl