Składane lusterka

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

Avatar użytkownika
cisco
Dyrektor
 
Posty: 616
Dołączył(a): 14 paź 2007 19:55
Lokalizacja: okolice Wawy
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C2FL SW, 1,6 ON 136KM
2016, Business Line

21 paź 2008 20:18

<span>novee</span> napisał(a):no ja wiem że jak ktoś w stomatologii robi to biedny nie jest

hehe :D jakos wystarcza do pierwszego :D


<span>pioteer</span> napisał(a):trzeba od razu zamawiac maksymalna wersje wyposazenia, bo pozniej ceny sa kosmiczne...

zgadzam sie w 100% ,ale troche przegapiłem sprawe. trudno nastepny bedzie full opcja :D
CEED SW 1,6 Crdi 7DCT 2016 Business Line - Black Pearl :yah:

AUTOR WĄTKU
e2rdo
 

22 paź 2008 12:01

za 2500 zł to już wole ręcznie je składać...
jak by to kosztowało z 500 zł to bym się zastanawiam czy warto
ale nie tyle, bez przesady :?

AUTOR WĄTKU
szelek
 

04 gru 2008 09:54

Witam. Jestem pracownikiem ASO Czyżewska i na wstępie chciałem podziękować za słowa uznania w kwestii podjęcia się montażu składanych elektrycznie lusterek. Chciałem także poinformować wszystkich, iż kwota montażu zmalała z 2500 na ok. 1950 z powodu utargowania paru procent rabatu na potżebne części w magazynie centralnym. Jeżeli któryś z Was zdecyduje się to zapraszam o kontakt (22)842-03-37.

AUTOR WĄTKU
novee
 

04 gru 2008 09:59

<span>szelek</span> napisał(a):potżebne

sorry człowieku, ale no comments

AUTOR WĄTKU
e2rdo
 

04 gru 2008 10:40

<span>szelek</span> napisał(a):kwota montażu zmalała z 2500 na ok. 1950

no to zawsze coś
ale to dalej dla mnie sporawo jak za taki gadżet :/

AUTOR WĄTKU
Phil
 

04 gru 2008 10:41

sorry czÂłowieku, ale no comments

a co, mialo byc 'potszebne'?

ball

Avatar użytkownika
Pawel W.
Brygadzista
 
Posty: 112
Dołączył(a): 11 kwi 2008 11:57
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C1 SW, 1998 Pb 140KM
2008, Optimum+

04 gru 2008 11:22

Phil napisał(a):
sorry czÂłowieku, ale no comments

a co, mialo byc 'potszebne'?

ball

nie, chyba poczebne :roll:

A tak na powaÂżnie to sugerowaÂłbym przed wysÂłaniem postu zwracaĂŚ uwagĂŞ na czerwone podkreÂślenia tekstu.
Obrazek
Ecodriving rules!

AUTOR WĄTKU
ziomas
 

04 gru 2008 12:58

szelek napisał(a):Witam. Jestem pracownikiem ASO Czyżewska i na wstępie chciałem podziękować za słowa uznania w kwestii podjęcia się montażu składanych elektrycznie lusterek. Chciałem także poinformować wszystkich, iż kwota montażu zmalała z 2500 na ok. 1950 z powodu utargowania paru procent rabatu na potżebne części w magazynie centralnym. Jeżeli któryś z Was zdecyduje się to zapraszam o kontakt (22)842-03-37.


nadal cena z kosmosu
ciekawe ile stanowi robocizna

AUTOR WĄTKU
less
 

04 gru 2008 17:20

szelek napisał(a):Jeżeli któryś z Was zdecyduje się to zapraszam o kontakt (22)842-03-37.


Jak już rozmawiamy (piszemy) o dokładaniu dodatkowego wyposażenia to może Kolega by powiedział czy jest możliwość dołożenia tempomatu do 1.6 CRDi (i ewentualnie za ile). Jak zamawiałem swojego ceedka to jeszcze w PL nie było w opcji tempomatu a ja bym chętnie z niego korzystał.
Teoretycznie nie powino być problemu bo pedał gazu jest sterowany elektronicznie, więc wystarczy wymienić komplety przycisków w kierownicy i aktywawać opcję w kompie. To przy założeniu że wiązka przy kierownicy obejmuje sterowanie tempomatem.

Czy

Poprzednia strona
Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 49 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl