codzienna eksploatacja

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
tom
 

codzienna eksploatacja

04 lip 2008 06:58

koledzy mam pytanie: jak wygląda sprawa z przykładowo: wymianą żarówek czy zmianą piór wycieraczek, mam ze wszystkim jeździć do serwisu, czy można samodzielnie zając się takim sprawami?

AUTOR WĄTKU
Grzech
 

04 lip 2008 07:02

mozesz samodzielnie sie tym zajaćalbo np zadzwonić na asistans :) masz zadarmo :) w całej polce na okazanie dowodu rejestracyjnego :)

Avatar użytkownika
Pawel W.
Brygadzista
 
Posty: 112
Dołączył(a): 11 kwi 2008 11:57
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C1 SW, 1998 Pb 140KM
2008, Optimum+

04 lip 2008 08:56

Grzech napisał(a):mozesz samodzielnie sie tym zajaćalbo np zadzwonić na asistans :) masz zadarmo :) w całej polce na okazanie dowodu rejestracyjnego :)


Samodzielna wymiana wycieraczek chyba nie będzie problemem, ale konia z rzędem temu kto wymieni przepaloną żarówkę w nocy, w szczerym polu - tu asistans jak najbardziej wskazane i przydatne ;-)
Obrazek
Ecodriving rules!

AUTOR WĄTKU
tomekwawa
 

04 lip 2008 09:50

a kupowaliście zestaw żarówek do Ceeda?
a jeśli tak to co możecie polecić?
Swoja drogą to nim Assistance przyjedzie moze minać pare godzin.
W tym czasie z żarówką powinnismy dac radę.
Tak czy inaczej teraz na wakacje warto miec zestaw w kuferku.

AUTOR WĄTKU
Astromatrix
 

04 lip 2008 14:01

A czy na pewno KIA Assistance zajmuje się wymianą przepalonej żarówki? Innymi słowy czy ktoś przerobił taki przypadek w praktyce? :)

AUTOR WĄTKU
Grzech
 

04 lip 2008 14:04

w poraktyce nie ale ostano dzwoniłem do serwisu i mowili zeby ich nekać o wszytko bo po to są :) cxzy paliwa zabraknie czy bezpiecznik padnie maja pryjechać i naprawić (ponoć sąprzeszkoleni w jakimś drobnym stopniu typu waśnie wymiana zarówki bezpiecznikó itp...) albo zahoowac do najbliższego serwisu :)

AUTOR WĄTKU
adam08
 

04 lip 2008 17:56

Potwierdzam to co napisał Grzech. Mi tez gościu przy odbiorze samochodu powiedział, że przez pięć lat, nieważne czy złapię gumę czy zabraknie mi paliwa dzwonię do assistance i mają przyjecać- za darmo(chociaż pewnie za samą benzynę czy żarówkę to trzeba będzie im płacić).

AUTOR WĄTKU
wik
 

04 lip 2008 20:33

<span>tomekwawa</span> napisał(a):W tym czasie z żarówką powinnismy dac radę.

Ceed - fajna bryka, ale z wymianą żarówek, to niech ich diabli... :?
W Skodzie i w Seacie tylne żarówki wymianiam w ciągu 5 sekund, a tu nawet nie wiem jak się do tego zabrać. Chyba caly klosz trzeba zdjąć. Z przodu to już prawdziwa mogiła. Jest nadzieja, że silnika nie trzeba demontować.

AUTOR WĄTKU
jacek316
 

04 lip 2008 22:02

adam08 napisał(a):Potwierdzam to co napisał Grzech. Mi tez gościu przy odbiorze samochodu powiedział, że przez pięć lat, nieważne czy złapię gumę czy zabraknie mi paliwa dzwonię do assistance i mają przyjecać- za darmo(chociaż pewnie za samą benzynę czy żarówkę to trzeba będzie im płacić).

przyjadą i zrobią wszystko co trzeba, pytanie tylko czy żarówka nie będzie przypadkiem za 40pln a litr paliwa za dyszkę?

AUTOR WĄTKU
_alek_
 

05 lip 2008 08:56

przyjadą i zrobią wszystko co trzeba, pytanie tylko czy żarówka nie będzie przypadkiem za 40pln a litr paliwa za dyszkę?


Jacek316-gratulacje!!! Dzięki Tobie mam już dobry humor od rana :lol: :lol:

AUTOR WĄTKU
e2rdo
 

05 lip 2008 09:26

wik napisał(a):
<span>tomekwawa</span> napisał(a):W tym czasie z żarówką powinnismy dac radę.

Ceed - fajna bryka, ale z wymianą żarówek, to niech ich diabli... :?
W Skodzie i w Seacie tylne żarówki wymianiam w ciągu 5 sekund, a tu nawet nie wiem jak się do tego zabrać. Chyba caly klosz trzeba zdjąć. Z przodu to już prawdziwa mogiła. Jest nadzieja, że silnika nie trzeba demontować.
przy odbiorze zapytałem jak wymienić żarówkę która się przepali?
pan stwierdził że trzeba przyjechać do nich bo trzeba zdjąć cały klosz i samemu lepiej się za to nie zabierać...
super :/

Avatar użytkownika
gbear
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 1289
Dołączył(a): 10 sie 2007 10:37
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Dolny Śląsk

05 lip 2008 16:04

<span>e2rdo</span> napisał(a):pan stwierdził że trzeba przyjechać do nich bo trzeba zdjąć cały klosz i samemu lepiej się za to nie zabierać


komplet zarowek wymienia sie w 40 minut :) bez demontazu reflektorow. Z demontażem pewnie w 20 minut sie wszystko zalatwi., Ot co.

bez demontazu jeszcze rece pocięte/podrapane zostaja, sa takie mocno meskie :)

polecam przećwiczyc na sucho

pzdr
ADMIN - Antypatyczny Dreczyciel Masowo Inwigilowanych Niewiniatek :-)

Obrazek

Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl