Zablokowany pas bezpieczeństwa

Problemy z cee'd'em oraz historia eksploatacji Waszych aut (raporty) / problems, drive reports

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
zbudas
Asystent Kierownika
 
Posty: 212
Dołączył(a): 30 sty 2008 21:14
Lokalizacja: £ódź
Grupa: Łódzka

Zablokowany pas bezpieczeństwa

03 kwi 2013 18:05

Mam mały problem, zaciął się (zablokował) pas po stronie pasażera. Jest zwinięty i nie da się go ruszyć, jest luz jedynie na 2-3 cm potem blokuje się "bezwładnościowo". Próbowałem delikatnie wysuwać i nic. Szarpałem :) i też nic. Ustawiałem auto pod różnymi kątami tj. pod i z górki, przechylałem na boki, nie przewróciłem jedynie na dach :ha , na koniec odkręciłem śrubę przy podłodze , myślałem że może jak się zwinie z kilkanaście cm. to może puścić, ale niestety zwinął się dalej i nadal jest zablokowany i nie daje odwinąć. Czy ktoś z kolegów/koleżanek miał już podobny problem i jakoś sobie poradził? czy to pojedynczy przypadek i trzeba udać się do ASO :szok ?
cee'd optimum crdi 115km 5K 2007
toyota avensis 1,8 Pb 2012

Avatar użytkownika
Ryba4
Nadworny błazen
 
Posty: 6876
Dołączył(a): 01 gru 2010 18:15
Lokalizacja: Kraków / Wrocław
Grupa: Małopolska
Model cee'd:
C1FL HB, 1,4 Pb 90KM
2010, M

Re: Zablokowany pas bezpieczeństwa

04 kwi 2013 13:11

"Pasa" jak już ;) Mi się to w Kijance jeszcze nie przydarzyło, ale we Fiacie Palio to była norma, mniej więcej co drugie zapinanie pasa, i musiałem opanować dziwną kombinację machania pasem i naciskania hamulca :lol: :lol:
Obrazek
FL 1,4 90KM HB 5K M (C+); STI WRC WRX PS3 ITP ITD TDI 8)

AUTOR WĄTKU
zbudas
Asystent Kierownika
 
Posty: 212
Dołączył(a): 30 sty 2008 21:14
Lokalizacja: £ódź
Grupa: Łódzka

Re: Zablokowany pas bezpieczeństwa

04 kwi 2013 15:13

ok, za tydzień mam przegląd więc chłopaki z ASO pewnie dadzą radę :) chyba że TTTM :lol:
cee'd optimum crdi 115km 5K 2007
toyota avensis 1,8 Pb 2012

Powrót do Awaryjność, raporty z eksploatacji
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl