[C1FL] Drgania zagłówka/kierownicy na postoju 1.6 CRDI 115 KM

Silniki i skrzynia biegów - silniki, oleje, wszelkiego rodzaju problemy natury technicznej

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
Fevers
 

[C1FL] Drgania zagłówka/kierownicy na postoju 1.6 CRDI 115 KM

05 sie 2017 21:52

Witam,

Z racji, że nie znalazłem podobnego przypadku w innych wątkach zakładam nowy.
Chciałbym aby życzliwe osoby, które mają C1FL SW sprawdzili niżej opisane objawy u siebie i wypowiedzieli się w temacie.
Do rzeczy...
Podczas postoju gdy oprę głowę o zagłówek czuję drgania silnika, na kierownicy też są odczuwalne, ale minimalne.
Nie ma za bardzo dużej różnicy między zimnym a ciepłym silnikiem.
Drgania odczuwalne tylko na postoju, podczas jazdy czuć już bardziej drogę.
- Autko ma przebieg 94 tys. także nie wiem czy szukać winy w poduszkach.
- Zamontowałem w serwisie kompletne nowe sprzęgło, które i tak musiałem wymienić (było bardzo twarde i brało zaraz przy podłodze). Tutaj z góry muszę podziękować forumowiczom za tematy, które przekopałem i pomogły mi np. uniknąć plastikowego łożyska :)
Autko mam jeszcze na gwarancji także chcę przycisnąć serwis ale muszę sam być pewny, że te drgania nie są normalne.
Serwis oczywiście uważa, że to Diesel i taka charakterystyka bla bla bla, wspomnieli coś, że jeśli to nie sprzęgło to może świecie lub wtryski ale to droga zabawa.
Rozglądam się na parkingach za tymi samymi autkami licząc, że akurat ktoś będzie wysiadał to bym podpytał, na razie się nie udało.

To tyle, liczę na pomoc,

Pozdrawiam,
Paweł

Powrót do Silniki i skrzynia biegów
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 32 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl