[C1] Pro Ceed 1.6 'świerszcze' pod maską - wideo

Silniki i skrzynia biegów - silniki, oleje, wszelkiego rodzaju problemy natury technicznej

Moderator: Żandarmeria

Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
kryzys
Dyrektor
 
Posty: 688
Dołączył(a): 11 wrz 2016 13:37
Lokalizacja: gliwice
Grupa: GOP- Górny Śląsk
Model cee'd:
C1 PRO, 1,6 Pb/LPG 126KM
2008

Re: Pro Ceed 1.6 'świerszcze' pod maską - wideo

30 lip 2017 10:40

Zagadka prawie rozwiązana.
Wziąłem się wczoraj za spreparowanie jakiejś gumowej podkładki żeby rozdzielić te dwa elementy a tu ZONK - to jest jeden element :/
Ta osłona jednak jest odpowiedniej długości bo niczego już nie musi osłaniać gdyż jest to jeden element w tym konkretnym miejscu.
Wkur...zdenerwowany dalej szukałem i znalazłem. Po odsunięciu tej samej gumy, tylko już z drugiej strony - typowo w skrzyni - łapa wchodzi w skrzynię(chyba że to nie łapa, nieważne heh) i po wciśnięciu tam palucha i sprytnym zajrzeniu do środka kamerą telefonu, jest tam łączenie jakieś na śrubę chyba i tam powstaje ten dźwięk.
Podejrzewam, że to tam właśnie psiknął czymś typek z ASO w przypadku kolegi Dziobssona.

Moje kolejne pytania, na dzień dzisiejszy, zacni forumowicze to:
- Czym tam psiknąć/nawalić paluchem???
- Czy istnieje możliwość że jak czymś psiknę za dużo albo za mocno to oberwie tarcza sprzęgła? Czy jest to jakoś konstrukcyjnie odgrodzone itp i nie ma szans na takie powikłania?

Jestem o krok od szaleństwa
Don't Eat Yellow Snow!

Poprzednia strona
Powrót do Silniki i skrzynia biegów
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl