ciag dalszy balaganu z danymi silnika 1.6 w ulotkach

Silniki i skrzynia biegów - silniki, oleje, wszelkiego rodzaju problemy natury technicznej

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
kawanagila
 

ciag dalszy balaganu z danymi silnika 1.6 w ulotkach

14 sty 2008 01:12

to ja znowu o danych silnika w roznych miejscach. silnik 1.6 benzynowy jest chyba najpopularniejszym celem tuningu "ulotkowego". omawiane juz wczesniej bledy w max momencie obrotowym nie wygladaja na zwykla literowke, gdyz sa powtarzane z uporem maniaka na stronie kia w 3 roznych miejscach - na zakladce kia ceed / silniki jest max moment obr. przy 4200, w zakladce media na stronie glownej jest specjalna podstrona "Dane techniczne" i tam znowu kia ceed 1.6 ma max moment przy 4200 - te tabelki wygladaja na zupelnie inaczej napisane niz te z ulotek - jest wiecej info itd.. a na tzw. leaflecie (w media do pobrania) jest max moment przy 5200
A teraz Pro_cee'd":
tu z kolei na zakladce proceed na stronie glownej jest max moment przy 4200, na ulotce rozdawanej w salonach jest max moment przy 4200, a na leaflecie (to kolorowe, bardziej wypasione) jest max przy 5200 ale, UWAGA moc max 126KM
ha, tak, co by nie bylo tak latwo sie zdecydowac..

AUTOR WĄTKU
kawanagila
 

wiec tak

14 sty 2008 20:16

no wiec pytalem w salonie i sprzedawca troche sie zdziwil.. no i powiedzial, ze sie dopyta w centrali, bo faktycznie w kazdym miescju inne dane. A ja sprawdzilem na niemieckiej stronie i tam jest do sciagniecia specyfikacja techniczna z wykresami. I OKAZALO SIE, ZE KIA PRO_CEE'D 1.6 MA 126 KM!! a max moment obr. jest przy 5200 obr.
no to ladnie..
pozdro dla pieciodrzwiowcow..

Avatar użytkownika
zucio1
Koordynator Regionalny
 
Posty: 1339
Dołączył(a): 29 lip 2007 14:23
Lokalizacja: Olsztyn
Grupa: Warmińsko-Mazurska

Moment obrotowy 1,6 DOHC

14 sty 2008 20:36

LUUUUUUUUUDZIE popatrzcie na wykresy momentu obrotowego.
1,6 osiąga max przy 5200obr. - przecież już o tym pisaliśmy. Foldery ściemniają.
Odsyłam do mojej galerii, a temat uważam za closed
Obrazek
Kia ceed 1,6GDI M+comfort '13
Kia venga 1,4 '12
Ceed 1,6 C+ '09
Ceed 1,4 C+ '07
Fabia 1,4 16V
Matiz
VW Golf II 1,6
Polonez 1,6 Caro
Fiat 126p
Obrazek

Powrót do Silniki i skrzynia biegów
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 45 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl