[C1 i C1FL] POMOŻECIE ? Sprzęgło Wysprzeglik?Pompa?(2.0 DOHC) :-/

Silniki i skrzynia biegów - silniki, oleje, wszelkiego rodzaju problemy natury technicznej

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
Mario7G
 

[C1 i C1FL] POMOŻECIE ? Sprzęgło Wysprzeglik?Pompa?(2.0 DOHC) :-/

22 lis 2016 12:02

Witam wszystkich i prosze o pomoc.. wczoraj zauważyłem w moim ceedzie ze ciezko mi biegi wchodza postanowilem odpowietrzyc wysprzeglik ale nic nie dało jest tak samo albo i gorzej bo biegu wstecznego nie mozna wrzucić a reszta albo ciezko albo bardzo ciezko.. zalezy chyba jak stoi
pedal chodzi jak chodził bez wyczuwalnych zmian a chodzi raczej nisko
Brak wyciekow
Ciekawi mnie wysprzeglik bo gdy zaparlem breszke tak aby pchnąc to lape ktorą pcha wysprzeglik to biegi zaczeley chodzic normalnie bez oporu ale tylko do czasu kiedy trzymlem dalej pedał sprzegla, po kolejny nacisku pedala znowu to samo i pytanie czy to zostalo wymuszone przeze mnie ze biegi zaczely chodzic bo wysprzeglik nie ma takiego zakresu i jest to sprzegło?czy jednak wysprzeglik? Czy pompa nie wydala?czy olej w skrzyni? Itd
Przy odpaleniu na wstecznym auto minimalnie jakby ruszło sie do tylu
Ostatnio edytowano 22 lis 2016 14:00 przez Mario7G, łącznie edytowano 4 razy

AUTOR WĄTKU
Mario7G
 

Re: Sprzeglo wysprzeglik czy pompa ? Pomocy

22 lis 2016 13:03

Przeczytalem juz chyba wszystkie posty w tym dziale ale nic konkretnego:-/ Moze ktos ma ten sam silnik z okolic zabrza gliwic zeby porównać sprawdzic zakres dzialania wysprzeglika, lub namiary do dobrego fachowca od kijanek

AUTOR WĄTKU
Mario7G
 

Re: POMOŻECIE ? Sprzęgło Wysprzeglik?Pompa?(2.0 DOHC) :-/

22 lis 2016 19:36

Jest ktos na tym forum????

Powrót do Silniki i skrzynia biegów
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl