Dziwny stukot w silniku.

Silniki i skrzynia biegów - silniki, oleje, wszelkiego rodzaju problemy natury technicznej

Moderator: Żandarmeria

Lubią ten wątek: Bing [Bot]
AUTOR WĄTKU
mats17
 

Dziwny stukot w silniku.

13 mar 2016 17:56

Witam, miesiąc temu kupiłem auto - kia ceed kombi 2007r., ostatnio przy wymianie filtrów mechanik stwierdził że silnik za głośno działa jak na common rail i że rozrząd może być do wymiany. Pytanie ile w tym prawdy? Auto ma około 217km przebiegu (1.5k juz ja zrobiłem) Btw. ostatnio jechałem w dłuższa trasę około 350km w jedno stronę i faktycznie przy zmianie biegów ruszaniu itp słychać takie klekot na luzie i wolnych obrotach słabiej to słychać według mnie. Czy jest może ktoś z wroclawia kto troche dluzej siedzi w kijankach :) i jest w stanie cos wiecej powiedziec moge rowniez podjechac dzisiaj/jutro czy kiedy tam kto by mial czas :) chodzi mi o fachowa opinię. Mechanik mechanikiem a znawca i zapaleniec to druga sprawa :) dzieki za odpowiedzi.

AUTOR WĄTKU
mats17
 

Re: Dziwny stukot w silniku.

13 mar 2016 18:03

ano zapomniałem dodać 1.6crdi silnik 115km :)

Avatar użytkownika
Ryba4
Nadworny błazen
 
Posty: 6863
Dołączył(a): 01 gru 2010 18:15
Lokalizacja: Kraków / Wrocław
Grupa: Małopolska
Model cee'd:
C1FL HB, 1,4 Pb 90KM
2010, M

Re: Dziwny stukot w silniku.

14 mar 2016 12:31

Rozumiem, że w ciągu tych 6 minut, które minęły pomiędzy zarejestrowaniem się a napisaniem pierwszego postu, przekopałeś forum i przeczytałeś wszystkie 26 wątków, w których użytkownicy pisali o "stukotach", "dziwnych dźwiękach", "trzeszczeniu", "grzechotaniu" itp etc w CRDi ? :twisted:
Obrazek
FL 1,4 90KM HB 5K M (C+); STI WRC WRX PS3 ITP ITD TDI 8)

Avatar użytkownika
Gizmo121
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 5406
Dołączył(a): 09 wrz 2008 10:20
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C1 SW, 1,6 ON 115KM
2008, Optimum

Re: Dziwny stukot w silniku.

14 mar 2016 18:31

mats17 napisał(a):ano zapomniałem dodać

i nie zapomnij tego wszystkiego ( o aucie ) dopisać w profil lub stopkę tak jak inni to mają - abyśmy nie zgadywali jakie auto ujarzmiasz ;) :fiu
Pozdrawiam Wojtek ( KIA Cee'd SW 1,6 CRDI 115KM optimum 5K 09'2008 ) WRC- Warcy , Rycy , Csescy ale (dużo) nie rdzewieje :)

Powrót do Silniki i skrzynia biegów
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 167 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl