Ceramizer

Silniki i skrzynia biegów - silniki, oleje, wszelkiego rodzaju problemy natury technicznej

Moderator: Żandarmeria

Avatar użytkownika
Gizmo121
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 5406
Dołączył(a): 09 wrz 2008 10:20
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C1 SW, 1,6 ON 115KM
2008, Optimum

Re: Ceramizer

27 sty 2015 22:26

dobrowit napisał(a):oponentów :D


facetów od opon????????? :szok
Pozdrawiam Wojtek ( KIA Cee'd SW 1,6 CRDI 115KM optimum 5K 09'2008 ) WRC- Warcy , Rycy , Csescy ale (dużo) nie rdzewieje :)

Avatar użytkownika
Ryba4
Nadworny błazen
 
Posty: 6856
Dołączył(a): 01 gru 2010 18:15
Lokalizacja: Kraków / Wrocław
Grupa: Małopolska
Model cee'd:
C1FL HB, 1,4 Pb 90KM
2010, M

Re: Ceramizer

28 sty 2015 14:54

dobrowit napisał(a):Zalogowałem się tutaj bo własnie też szukam informacji na temat ceramizera (...) można znaleźć opinie (...) oportunistów. M :!! :!!

dobrowit napisał(a):chodziło mi o oponentów

dobrowit napisał(a):widze, że nie zbyt dużo mi pomogliście haha :]

dobrowit napisał(a):Posty: 3, Marka i model samochodu: 1.6


Kolego nie dość, że się nie przywitałeś, profil masz z dupy, siejesz ferment o jakichś cudownych wynalazkach to jeszcze piszesz posta pod postem, kaleczysz "polska język" bo używasz słów, których znaczenia nie znasz (w tym konkretnym przypadku oportunisty niestety jak jakieś 50% polskiej populacji) i nie potrafisz się podpisać po ludzku, co znaczy, że pozostałych userów forum też masz w dupie. Szybka spowiedź i poprawa, a na razie "tylko" check :pałka :twisted:
Obrazek
FL 1,4 90KM HB 5K M (C+); STI WRC WRX PS3 ITP ITD TDI 8)

AUTOR WĄTKU
czaru$90
 

Re: Ceramizer

06 mar 2017 19:03

Dzisiaj w "Testerzy" czy jakoś tak(prowadzący ten od Usterki) Testowali ceramizer na Lce Ceed C1 z przebiegiem 87kkm :szok: toć to jak nowy samochód! Po 1000 km na hamowni wypluł 2KM więcej(czyli błąd pomiaru). Ale po tym jak spuścili olej i 30min katowali go na obrotach to szok. Oczywiście olej został zalany powtórnie i wrócił na drogi :) Do spotkania pewnie w Krakowie. Rejestracja KR biały oklejony jak tygrys. Ktoś jeszcze oglądał? ps. nie wiem nawet na jakim kanale jak z 3 programów mam X :doh:

elQtas
Przedszkolak
 
Posty: 22
Dołączył(a): 13 lut 2017 19:20
Lokalizacja: Jukej
Grupa: Lubelska
Model cee'd:
C2 SW, 1.6 ON 128KM
2012, L (3)

Re: Ceramizer

10 mar 2017 10:11

Ja lałem do Yaris i Vectra z tym, że żadne a aut nie brało oleju ani przed aplikacją ani po aplikacji specyfiku.
Vectra przejeździła u mnie po aplikacji jakies 120kkm i żadnych negatywów nie stwierdziłem. Auto miało prosty motor 1.8 (Z18XE) + LPG.

Ostatnio natknąłem się na take wideo na jutjubie https://www.youtube.com/watch?v=R90_VTz2mK4
Czy można wierzyć temu panu? Na to pytanie musicie odpowiedzieć sobie sami.

Poprzednia strona
Powrót do Silniki i skrzynia biegów

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 29 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl