Hałasująca skrzynia biegów 1.6 crdi

Silniki i skrzynia biegów - silniki, oleje, wszelkiego rodzaju problemy natury technicznej

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
razor7
 

Hałasująca skrzynia biegów 1.6 crdi

26 lis 2012 19:35

podobno moja kijanka jest takim pierwszym egzemplarzem przynajmniej w Malibu Auto Centrum Warszawa :), jezeli ktoś miał miał naprawianą skrzynię 5 biegową w 1,6 crdi 115 km to proszę o jakieś info ??? Podejrzewałem że może przyczyną jest sprzęgło jednak na przeglądzie przy 80 tys sam kierownik serwisu stwierdził że tak hałasującej skrzyni jeszcze nie miał :/, ten hałas narastał bardzo powoli juz od jakis 20 tys i było już coraz gorzej. Najbradziej drażniące było poruszanie się na 1 i 2 biegu miałem wrażnie że jeżdżę jakimś starym polonezem ;/, dynamika auta pozostała bez zmian jak również nie zaobserwowałem żadnych problemów z wrzucaniem biegów więc to razczej nie sprzęgło choć niczego nie można przesądzić, auto wstawiłem do serwisu i dostałem zastępcze 1,6 Pb 6-biegowe, zapomniałem jak można się cicho poruszać benzynką ;), jedynie przeraża spalanie ok 10 l w miescie ;)

Dodano 4 grudnia 2012, o 17:56
Dobra, sprawa już załatwiona okazało się że padło łożysko w skrzyni biegów, w ciągu 3 dni mi zrobili oczywiście na gwarancji :)

Powrót do Silniki i skrzynia biegów
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 33 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl