piszczenie pod maską II

Silniki i skrzynia biegów - silniki, oleje, wszelkiego rodzaju problemy natury technicznej

Moderator: Żandarmeria

Lubią ten wątek: Bing [Bot]
AUTOR WĄTKU
arturo_1.6crdi
 

piszczenie pod maską II

03 kwi 2009 20:48

Mam taki problem. Otóż podczas szybkiego przyspieszania (tzn podczas zmiany biegu szybkie puszczanie sprzęgła w trakcie "dodawania gazu") wydobywa się takie krótkie piszczenie coś w rodzaju ślizgającego się paska. Czy ktoś takie coś u siebie odczuł? Dodam jeszcze że wcześniej tego nie było.

pozdrawiam

AUTOR WĄTKU
Puhaal
 

Re: piszczenie pod maską II

03 kwi 2009 20:49

arturo_1.6crdi napisał(a):Mam taki problem. Otóż podczas szybkiego przyspieszania (tzn podczas zmiany biegu szybkie puszczanie sprzęgła w trakcie "dodawania gazu") wydobywa się takie krótkie piszczenie coś w rodzaju ślizgającego się paska. Czy ktoś takie coś u siebie odczuł? Dodam jeszcze że wcześniej tego nie było.

pozdrawiam


ile masz na liczniku ?

AUTOR WĄTKU
arturo_1.6crdi
 

03 kwi 2009 20:50

ponad 50 000 km

AUTOR WĄTKU
popmart
 

04 kwi 2009 06:05

ja mam to samo taki świerk szczególnie pomiedzy 3 a 4 , jak się dynamicznie zmienia biegi i szybko pracuje sprzęgłem ... jak robe to powoli to nie ma tego świerku ...

to mnie niepokoi najbardziej i takze pojawiło się stosunkowo niedawno ....

mam 42 Kkm

czekam na wyrok od kolegów ... pewnie sprzęgło się kończy ....

AUTOR WĄTKU
falco83
 

04 kwi 2009 10:32

popmart napisał(a):j

czekam na wyrok od kolegów ... pewnie sprzęgło się kończy ....


już sprzęgło? już któryś raz czytam o tym sprzęgle... czy to takie wadliwe, czy akurat taką partie aut macie?

Powrót do Silniki i skrzynia biegów
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl