Problemy ze skrzynią biegów 1,4 i 1,6 DOHC

Silniki i skrzynia biegów - silniki, oleje, wszelkiego rodzaju problemy natury technicznej

Moderator: Żandarmeria

novee
 

15 maja 2008 14:38

No synchronizację na wszystkich biegach włacznie ze wstecznym to chyba niewiele aut ma... Pamiętam jak Volvo 850 -naście lat temu wchodziło na rynek, to synchro na wstecznym to mała sensacja była

EMWU
Asystent Kierownika
 
Posty: 335
Dołączył(a): 02 wrz 2007 20:59
Lokalizacja: Przemyśl

15 maja 2008 16:52

a ja zauważyłem jeszcze jedną rzecz - trochę dziwną...
czasami skrzynia działa ok .... wsiadam, jeżdżę i myślę sobie "ale ładnie wchodzą biegi - jak masełko" a na drugi dzień w podobnych warunkach pogodowo-temperaturowych coś haczy - może nie tak na maxa - ale już się nie ma takiego wrażenia - masełka .... dziwne ale tak jest... a może to zależy trochę od humoru i nastawiania jaki sie ma w dany dzień .... trochę irracjonalne :)

Avatar użytkownika
sensor
Nadworny Tester
 
Posty: 3202
Dołączył(a): 13 sie 2007 19:29
Lokalizacja: Fabryka Samochodów Drezdenko
Grupa: Wielkopolska

15 maja 2008 19:28

na pewno zima słabo chodzi skrzynia jak w 126p trochę źle lepkośc oleju dobrana albo słaby wskaźnik ma lekosci olej
a w tym roku nie było zimnej zimy
ceed SW 2015 AT 1.6 CRDI L+
Carens 2018 1.6GDI M+

hreczyna
 

14 lis 2008 08:47

Wszystkie biegi mi żle wchodzily. Sprawa się poprawiła po odpowietrzeniu sprzęgła.

Mara
 

15 lis 2008 15:38

Mi tez wszystkie biegi wchodza fatalnie.
2 i 3 dostaja po zebach az przykro sluchac, wsteczny koszmar o 1ce nie wspomne ale oczywiscie w serwisie powiedzieli, ze jest wszystko ok.
Widze Hreczyna, ze miales podobnie teraz to i ja bede wiedzial jak mam gadac przy nastepnej wizycie.

Poprzednia strona
Powrót do Silniki i skrzynia biegów
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl