[C1] Kia Ceed 1.6 crdi traci moc albo gaśnie

Silniki i skrzynia biegów - silniki, oleje, wszelkiego rodzaju problemy natury technicznej

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
MarcinCZ
Przedszkolak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 08 cze 2020 22:23
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Dolny Śląsk
Model cee'd:
C1 HB, 1,6 ON 0KM
2008

[C1] Kia Ceed 1.6 crdi traci moc albo gaśnie

08 cze 2020 23:06

Witam ponownie,
Chciałbym was poprosić Panowie o pomoc w sprawie auta mojej mamy, która ma już ponad 60 lat więc sępy z warsztatów koło niej non stop ją naciągają na kasę.
Jak wspomniałem w wątku Cześć gdzie sie przedstawiłem, nie jestem fizycznie jej w stanie pomóc ze względu na odległość.
Nikt nie ma czasu na smutne histrorie, ale mama ma swoje lata, zdrowie się psuję i jest non stop wykorzystywana przez warztaty które non ją z ostatnich pieniędzy zdzierają i na życie jej nie zostaje.

Więc do wątku.
Przez długi czas do końca 2018 roku auto było zawsze naprawiane w Kia Polska więc auto nie jest zaniedbane. Coś się działo to zawsze od razu było naprawiane bo starsza kobieta i do tego auto potrzebuje do pracy.
Od tygodnia auto zaczeło tracić moc albo wszystkie lampki się zapalały i auto gasło.

Przypadek 1szy (mama lupi w pedał przycisnąć)
Prosta driga pusta więc sobie pomyślała przycisne sobie. Jak wdusiła gaz to auto straciło moc

Przypadek 2gi
Powoli zbliża się do świateł, zielone się zapala, dodaj mało gazu i auto traci moc.

Przypadek 3ci
Jedzie, chce przyśpieszyć i mocy nie ma, niższy bieg, troche lepiej ale dalej brakuje mocy, jeszcze niższy i troche więcej ale auto dalej sie muli.

Przypadek 4ty
Jedzie mama, chcę przyśpieszyć, lampki się zapalają i auto gaśnie.

Dwa razy już jej zgasło z nikąt

Zaczeło to sie 2 dni po serwisie w zwykłyma warsztacie, olej, filtry itd.
Nie wydaje mi się że to ma jakieś znaczenie i jest to zwykły przypadek.

Między tymi przypadkami auto jeździ jak powinno, moc ma, płynnie wszystko chodzi.
Było sprawdzone na zimnym silniku, gaz do dechy i auto poszło jak rakieta (to warsztat robił bo problem nie jest non stop)



Wierzę, że z waszą obszerną wiedzą będziecie w stanie mi pomóc z tym problemem.
Wiem z doświadczenia, że dobrze jest zacząć od błędów z urządzenia diagnostycznego. Mama na wiem jest bardzo kumata co do technologii więc zeskanować auto będzie potrafić.
Jeżeli uda nam się znaleźć potencjalny proble, będzie mi łatwiej poprosić siostry męża by wymienił bo kumaty jest, ale nie mechanik z doświadczeniem by wiedział jak do problemu podejść. Albo jak pojedzie do warsztatu to przynajmniej będzie w stanie ich nakierować by nie próbowali ja naciągać bo przyjechała baba nie kumata.

Więc prosiłbym na przyszłość o jakieś rekomendacje co do skanerów, ale nic za grubą kasę.
Co myślicie o tym modelu? On my byc tylko żeby odczytać błędy.

https://allegro.pl/oferta/skaner-kia-pl ... 7709617646


Podejżewam, że obydwa problemy są jakoś powiązane ze sobą.

Czy może to być pedał gazu? Co do braku mocy może tak, ale raczej nie jeśli chodzi o gaśnięcie auta?
Czujnik przepływu powietrza? Często auto może tracić moc jeżeli zły pomiar jest i zła mieszanka powietrza/paliwa jest?

Co chciałbym sie dowiedzieć czy jest to częsty problem z tymi autami z roku 2008 albo koło tej daty, jakieś znane przyczyny takiego zachowania?
Może wielu z was miało z tym przypadek i zawsze była to jedna z dwóch albo trzech znanych rzeczy?


Bardzo doceniam waszą pomoc i serdecznie pozdrawiam,
Marcin

Kawu
Asystent Kierownika
 
Posty: 273
Dołączył(a): 24 sie 2019 10:18
Lokalizacja: Legnica
Grupa: Dolny Śląsk
Model cee'd:
C2 SW, 1,6 ON 128KM
2013

Re: Kia Ceed 1.6 crdi traci moc albo gaśnie

08 cze 2020 23:23

Z jednej strony piszesz, że ... Kasy nie ma... Z drugiej chcesz kupić skaner za 200 zł.
We Wrocławiu na pewno znajdzie się jakiś forumowicz co podepnie się za dużo mniejsza kasę i powie jakie błędy są- o ile będą.
Ciężko mi na odległość odnieść się do opisanych objawów. Czy jest jakaś zależność temperaturowa jeżeli objawy występują? Co jaki czasokres?
Zacznij od eliminacji najprostszych.
Kiedyś spotkałem podobne objawy jak "ktoś" wlał benzynę zamiast ON.
Kia Cee'd 1.6 Crdi: Obrazek

Avatar użytkownika
pioter
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 6510
Dołączył(a): 04 paź 2007 20:06
Lokalizacja: Ostróda
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C3 SW, 1,5 Pb 160KM
2021, M

Re: Kia Ceed 1.6 crdi traci moc albo gaśnie

09 cze 2020 06:08

Po mojemu zalepione sitko w baku - częsta przypadłość ropniaków, które tankują w PL. Nawet na super markowych stacjach ON, który powinien mieć do 7% biokomponentów, wykazuje się nawet trzykrotnym przekroczeniem tego parametru, co skutkuje oblepieniem smoka i utratą zdolności odpowiedniego przepływu pobierania paliwa.
Kia CEED 1,5 T-GDI M 160 KM 2021

była Kia cee'd 1,6 CRDI M+DFA 110 KM 2016

R.I.P. Kia cee'd 1,6 CVVT Opt 2009 (ex 2007 1,4 CVVT C+)

Błogosławieni Ci, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.

AUTOR WĄTKU
MarcinCZ
Przedszkolak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 08 cze 2020 22:23
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Dolny Śląsk
Model cee'd:
C1 HB, 1,6 ON 0KM
2008

Re: Kia Ceed 1.6 crdi traci moc albo gaśnie

09 cze 2020 07:42

Witam Panowie

Kawu, strasznie głupi komentarz w sprawie kasy, na prawdę.
Ja płacę za skaner i jej wysyłam więc proszę mi w portfel nie zaglądać.
Co do paliwa to nie pomyślałem o tym, nigdy jej się to nie zdarzyło ale zawsze jest szansa na pierwszy raz. Mama na nawyk dużych tankowań więc podejrzewam że to nie to.
Jeżeli jest jakiś klubowicz we Wrocławiu co by chciał pomóc to pewnie.

Pioter, ciekawa sugestia. nigdy dizla nie miałem więc nawet bym nie pomyślał. To będzie dobry punkt początkowy na pewno.
Dziękuję

Podejrzewam że warsztat najlepiej ale pojechać już tam z częścią i poprosić o konkretną wymianę konkretnej rzeczy, bo to raczej nie zadanie dla mamy czy chłopaka siostry.

Naprawdę doceniam waszą pomoc Panowie.

AUTOR WĄTKU
MarcinCZ
Przedszkolak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 08 cze 2020 22:23
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Dolny Śląsk
Model cee'd:
C1 HB, 1,6 ON 0KM
2008

Re: Kia Ceed 1.6 crdi traci moc albo gaśnie

09 cze 2020 08:18

Witam ponownie.
Po szybkiej rozmowie z mamą to nie to.
2-3 lata temu miała zbiornik płukany i filtr/sitko wymieniane.
Potwierdziła też, że ona zawsze do pełna tankuje więc jakby wlała benzynę to by nie ujechała.

Nowe turbo miała wstawione 2 miesiące temu też

Filtr cząsteczek stałych ? Wykazał by go skaner jakby coś było nie tak?
Przepustnica ?

Jedna z moich przepustnic ostatnio właśnie zaczęła szwankować ale auto nigdy nie zgasło, tylko brak mocy. Wyłączenie i włączenie silnika albo wykasowanie błędów przywracało moc.
Dodam jeszcze że jak traci moc to się żadna kontrolka nie zapala.
Także raczej przepustnicę można wykluczyć że względu na to że kontrolka silnika się powinna zapalić - czy to nie wszystkie auta tak mają ?.

Sprostowanie od mamy:
Zdarza się to co 2-7 dni ( okazyjnie) gdy traci moc nic się nie zapala, wrzucam wyższy bieg i jedzie. A jak zgaśnie ( było tak dwa razy ) to wszystko się świeci.

Myślałem że chodzi jej o niższy a nie wyższy bieg, ale jednak nie, to jest jej odpowiedź:
Wyższy, na dwójce dociągnie do 38 na trójce do 73 i dalej bez mocy, na czwórce idzie i jest Ok

Gdy zgaśnie też za chwilę odpala bez problemu i jedzie przez całe miasto

Avatar użytkownika
pioter
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 6510
Dołączył(a): 04 paź 2007 20:06
Lokalizacja: Ostróda
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C3 SW, 1,5 Pb 160KM
2021, M

Re: Kia Ceed 1.6 crdi traci moc albo gaśnie

09 cze 2020 17:23

MarcinCZ napisał(a):2-3 lata temu miała zbiornik płukany i filtr/sitko wymieniane.


Na stacjach leją tyle biosyfu, że sitka potrafią się w miesiąc zapchać, a co dopiero w 2 -3 lata ... A objawy ewidentnie wskazują na problem z podawaniem paliwa.
Kia CEED 1,5 T-GDI M 160 KM 2021

była Kia cee'd 1,6 CRDI M+DFA 110 KM 2016

R.I.P. Kia cee'd 1,6 CVVT Opt 2009 (ex 2007 1,4 CVVT C+)

Błogosławieni Ci, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.

AUTOR WĄTKU
MarcinCZ
Przedszkolak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 08 cze 2020 22:23
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Dolny Śląsk
Model cee'd:
C1 HB, 1,6 ON 0KM
2008

Re: Kia Ceed 1.6 crdi traci moc albo gaśnie

09 cze 2020 19:11

pioter napisał(a):
MarcinCZ napisał(a):2-3 lata temu miała zbiornik płukany i filtr/sitko wymieniane.


Na stacjach leją tyle biosyfu, że sitka potrafią się w miesiąc zapchać, a co dopiero w 2 -3 lata ... A objawy ewidentnie wskazują na problem z podawaniem paliwa.



Cześć Pioter
Ja mamie wbiłem do głowy latami, że ma tylko na Shellu tankować. Tam też takie numery wyprawiają ?
Może to być coś wspólnego z filtrem paliwa, który był wymieniony 2 dni przed pierwszym objawem?

Dzięki wielkie

Kawu
Asystent Kierownika
 
Posty: 273
Dołączył(a): 24 sie 2019 10:18
Lokalizacja: Legnica
Grupa: Dolny Śląsk
Model cee'd:
C2 SW, 1,6 ON 128KM
2013

Re: Kia Ceed 1.6 crdi traci moc albo gaśnie

09 cze 2020 21:25

MarcinCZ napisał(a):strasznie głupi komentarz w sprawie kasy, na prawdę.
Ja płacę za skaner i jej wysyłam więc proszę mi w portfel nie zaglądać.

Przecież sam piszesz, że zdzierają ostatni grosz ... na życie nie zostaje...
Chciałem pomoc bo wg mnie skaner za 200 zł to bez sensu. Skaner za 1/4 ceny pokaże to samo i co wtedy jak pokaże przekroczony jakiś parametr itp?

Poza tym zadałem Ci dwa pytania. Nie odpowiedziales.
Kia Cee'd 1.6 Crdi: Obrazek

AUTOR WĄTKU
MarcinCZ
Przedszkolak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 08 cze 2020 22:23
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Dolny Śląsk
Model cee'd:
C1 HB, 1,6 ON 0KM
2008

Re: Kia Ceed 1.6 crdi traci moc albo gaśnie

09 cze 2020 21:46

Kawu napisał(a):
MarcinCZ napisał(a):strasznie głupi komentarz w sprawie kasy, na prawdę.
Ja płacę za skaner i jej wysyłam więc proszę mi w portfel nie zaglądać.

Przecież sam piszesz, że zdzierają ostatni grosz ... na życie nie zostaje...
Chciałem pomoc bo wg mnie skaner za 200 zł to bez sensu. Skaner za 1/4 ceny pokaże to samo i co wtedy jak pokaże przekroczony jakiś parametr itp?

Poza tym zadałem Ci dwa pytania. Nie odpowiedziales.


Witam ponownie
Zdzierają ostatni grosz z Mamy, tak, i często na życie jej nie zostaje jak z warsztatu wyjedzie, tak.
Za skaner ja płacę , nie mama. Ze mnie nie zdzierają więc na życie mam - o to mi chodzi.

Nie odpowiedziałem bo nie miałem odpowiedzi, ale jak przeczytasz kolejne odpowiedzi to odpowiedziałem bo cały dzień od mamy informacje wyciągałem powoli.

Temperatura wygląda na to że nie ma nic wspólnego.
Objawy pojawiają się co 2-7 dni, pierwszy dwa dni po serwisie.
Okoliczności są różne od siebie więc nie ma jednej jedynej sytuacji gdy to się dzieje.

Żeby zrozumieć sytuacje skanera musisz patrzeć na to jej i moimi oczami. Kobiet ma ponad 60 lat, więc tu chodzi o prostu czysty interfejs, najlepiej na jej telefonie. Wiem że tańsze potrafią, ale dla niej to byłoby najlepsze rozwiązanie. Wejdzie na aplikację, zeskanuje, zrobi zrzut ekranu i mi go wyślę. Po sprawie

Dzięki

Avatar użytkownika
pioter
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 6510
Dołączył(a): 04 paź 2007 20:06
Lokalizacja: Ostróda
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C3 SW, 1,5 Pb 160KM
2021, M

Re: Kia Ceed 1.6 crdi traci moc albo gaśnie

10 cze 2020 06:36

MarcinCZ napisał(a):Ja mamie wbiłem do głowy latami, że ma tylko na Shellu tankować. Tam też takie numery wyprawiają ?


Mój dobry znajomy tankował tylko na Orlenie i tylko Vervę, podczas jazdy do Warszawy prawie bliźniacze objawy do opisywanych przez Ciebie - kontrolki, przechodzenie w tryb awaryjny, utrata mocy, od czasu do czasu auto odzyskiwało trochę wigoru. Udało mu się doczłapać na Morelową, tam od razu pierwszą czynnością było wykręcenie smoka z baku - siteczko było zalepione jak ta lala. Wymiana i po problemie, nie pojawił się ponownie, może dlatego, że skończył tankować Vervę.
Wiem o badaniach paliwa auta, które zgłoszono na gwarancji z powodu utraty mocy i był zaklejony filtr - dodatków bio było ponad 20% (w ON wg normy może być do 7%), a było to paliwo z markowej stacji, to "lepsze".
Kia CEED 1,5 T-GDI M 160 KM 2021

była Kia cee'd 1,6 CRDI M+DFA 110 KM 2016

R.I.P. Kia cee'd 1,6 CVVT Opt 2009 (ex 2007 1,4 CVVT C+)

Błogosławieni Ci, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.

Avatar użytkownika
vonski
Weteran
 
Posty: 2335
Dołączył(a): 09 gru 2014 09:11
Lokalizacja: Gliwice
Grupa: GOP- Górny Śląsk
Model cee'd:
C2 HB, GT 1.6T Pb 230KM
2015

Re: Kia Ceed 1.6 crdi traci moc albo gaśnie

10 cze 2020 08:38

Kiedy ludzie w końcu pojmą, że marka stacji nie gwarantuje absolutnie jakości paliwa... Na Śląsku prawie wszystkie stacje biorą paliwo z jednego nalewaka w Radzionkowie: Orlen, Shell, BP itd. Wszystko jeden kit. Jedynie V-power Shella jest z importu. Kto nie wierzy może sobie tam podjechać i zobaczyć jak w jednej kolejce stoją obok siebie cysterny różnych koncernów.

O jakości paliwa decyduje czystość zbiorników na stacji, ich regularne czyszczenie i serwisowanie, wiek i stan dystrybutorów, itd.

To co przyjeżdża na stację w cysternie jest takie same wszędzie. Dlatego czytamy o kontroli stacji benzynowych, a nie koncernów czy ich cystern.


Tapatalk @ Galaxy S10e
Obrazek

AUTOR WĄTKU
MarcinCZ
Przedszkolak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 08 cze 2020 22:23
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Dolny Śląsk
Model cee'd:
C1 HB, 1,6 ON 0KM
2008

Re: Kia Ceed 1.6 crdi traci moc albo gaśnie

10 cze 2020 11:22

Pioter, Vonski,
Rozumiem i dziękuję.

Wyślę ją na wymiane sitka i zobaczymy co będzie.

Macie może Panowie link do sitka do 2007 1.6 crdi ?

Śr cze 10, 2020 20:00

Znalezione

https://allegro.pl/oferta/filtr-paliwa- ... 9347347022

Dzięki wszystki jeszcze raz i po robocie potwierdze czy/że to było to.

Pozdrawiam.
Marcin

Avatar użytkownika
pioter
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 6510
Dołączył(a): 04 paź 2007 20:06
Lokalizacja: Ostróda
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C3 SW, 1,5 Pb 160KM
2021, M

Re: Kia Ceed 1.6 crdi traci moc albo gaśnie

11 cze 2020 07:37

Trzeba było najpierw wykręcić i ocenić, ja tak ostatnio kupiłem klocki hamulcowe, bo serwisant przy przekładce opon powiedział, że się skończyły, wziąłem się za wymianę, a tam jeszcze co najmniej 2/3 okładzin było ... :spoko:
Kia CEED 1,5 T-GDI M 160 KM 2021

była Kia cee'd 1,6 CRDI M+DFA 110 KM 2016

R.I.P. Kia cee'd 1,6 CVVT Opt 2009 (ex 2007 1,4 CVVT C+)

Błogosławieni Ci, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.

Avatar użytkownika
Pitrek
Weteran
 
Posty: 1390
Dołączył(a): 27 mar 2016 15:52
Lokalizacja: Gliwice
Grupa: GOP- Górny Śląsk
Model cee'd:
C1 PRO, 1.6 Pb 126KM
2008, Optimum

Re: Kia Ceed 1.6 crdi traci moc albo gaśnie

11 cze 2020 07:57

Sitka tylko w Ropniakach się zatykają? bo Moje sitko po 12 latach było czyste jak łza - rok temu wyciągane było.
To nie prędkość zabija, tylko gwałtowna jej utrata...

AUTOR WĄTKU
MarcinCZ
Przedszkolak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 08 cze 2020 22:23
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Dolny Śląsk
Model cee'd:
C1 HB, 1,6 ON 0KM
2008

Re: Kia Ceed 1.6 crdi traci moc albo gaśnie

11 cze 2020 09:41

Pioter,
Problem jest taki jak już wspomniałem że ja mieszkam bardzo daleko od Mamy więc ani ja ani one nie jesteśmy w stanie tego sprawdzić.

Jak łatwo jest spie przyc wymianę filtra paliwa i czy problem może być tam? Pierwszy objaw pojawił się 2 dni po wymianie filtra paliwa i serwisie.

Pitrek,
Z tego co rozumiem to tak, Plus do tego to są dwa całkiem inne paliwa a nie wiedziałem że w Polsce dizel jest tak brudny.
Ja nigdy nie miałem podobnego problemu z benzyną.

Avatar użytkownika
Pitrek
Weteran
 
Posty: 1390
Dołączył(a): 27 mar 2016 15:52
Lokalizacja: Gliwice
Grupa: GOP- Górny Śląsk
Model cee'd:
C1 PRO, 1.6 Pb 126KM
2008, Optimum

Re: Kia Ceed 1.6 crdi traci moc albo gaśnie

11 cze 2020 10:52

MarcinCZ napisał(a):Pioter,
Problem jest taki jak już wspomniałem że ja mieszkam bardzo daleko od Mamy więc ani ja ani one nie jesteśmy w stanie tego sprawdzić.

Jak łatwo jest spie przyc wymianę filtra paliwa i czy problem może być tam? Pierwszy objaw pojawił się 2 dni po wymianie filtra paliwa i serwisie.

Pitrek,
Z tego co rozumiem to tak, Plus do tego to są dwa całkiem inne paliwa a nie wiedziałem że w Polsce dizel jest tak brudny.
Ja nigdy nie miałem podobnego problemu z benzyną.



To nie jest wina paliwa, tylko wykonania zbiornika i pokrycia go tym czymś w środku co odpada ;p
To nie prędkość zabija, tylko gwałtowna jej utrata...

Avatar użytkownika
gisio
V kolumna
 
Posty: 1359
Dołączył(a): 23 gru 2009 17:51
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Grupa: Mazowiecka
Marka i model samochodu: Cadenza 3,5 V6 A/T 286 KM

Re: Kia Ceed 1.6 crdi traci moc albo gaśnie

11 cze 2020 12:00

Tak tłumaczą to sobie klienci ale w rzeczywistości tak nie jest. To nie wina zbiornika lecz zawartości BIO komponentów w paliwie. Problem zaczął się gdy zwiększono normy zawartości BIO w paliwie do bodajże 7,5%. Na potwierdzenie tego weź pod uwagę , że problemy z zatykającymi się sitkami nie dotyczyły aut tylko nowych ale również 10cioletnich w których dotychczas takiego problemu nie było. Jak się zaczęły problemy to 3 zbiorniki wraz z paliwem dostarczono do fabryki okazało się, że zawartość BIO w paliwie wynosiła między 14 a 16% więc o czym tutaj mamy dyskutować.
„ … kiedy jestem trzeźwy i w dobrej formie krzywdzę ludzi … „

Marcinek82
Kierownik
 
Posty: 350
Dołączył(a): 07 lut 2018 08:59
Lokalizacja: Slask
Grupa: GOP- Górny Śląsk
Model cee'd:
C3 SW, 1,4 Pb 140KM
2020, L+BL

Re: Kia Ceed 1.6 crdi traci moc albo gaśnie

14 cze 2020 13:45

Ja w nowym aucie (ceed 2) po roku czy poltora bylem czyscic sitko - cale zaklejone i syf na dnie. Od tamtego czasu raz w roku stosowalem Tunap do usuwania tego syfu a potem (bo ten pierwszy wycofali) do usuwania zelu i czyszczenia ukladu paliwowego. Do marca tego roku problem nie powrocil - w marcu sprzedalem auto. Tankowalem zawsze na BP lub Shell.

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
Bylo: kilka na F :-) m.in. Focus mk1, mk2 FL, Fiesta mk7, cee'd 2 SW 1,6 CRDi
Jest: Ceed 3 SW 1,4 T-GDI, Fiesta mk8 1,0EB, :icon_biggrin:

AUTOR WĄTKU
MarcinCZ
Przedszkolak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 08 cze 2020 22:23
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Dolny Śląsk
Model cee'd:
C1 HB, 1,6 ON 0KM
2008

Re: Kia Ceed 1.6 crdi traci moc albo gaśnie

17 cze 2020 21:13

Witam Panowie,
Dzięki za pomoc jeszcze raz.

Zbiornik czysty.
Sitko czyste, bez grama syfu.
Przepływ na wtryskiwaczach prawidłowy.
Przewody paliwa ok.

Problem: zatkany syfem czujnika ciśnienia paliwa.
Koszt: 600zł

Boli ale chyba już wszystko jest w pożądku, zobaczymy za tydzien dwa.

Pozdrawiam,
Marcin

Powrót do Silniki i skrzynia biegów
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl