[C1] cofajace sie paliwo ???

Silniki i skrzynia biegów - silniki, oleje, wszelkiego rodzaju problemy natury technicznej

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
oruniak0506
 

[C1] cofajace sie paliwo ???

22 mar 2019 09:23

Witam wszystkich.
Mam problem z odpalaniem Ceeda 2008 1.6 crdi 90 km (szukam, czytalem ale nie znalazlem odpowiedzi ).
jakis czas temu wymienilem filtr paliwa . auto chwile pojezdzilo i zaczelo miec problemy z odpalaniem oraz zauwazylem ze podczas jazdy moglem ja krecic tylko do 3000tys obrotow na kazdym biegu , a potem ja odcinalo. te cale odciecie zniknelo po krotkim czasie ale problem z odpalaniem pozostal.
z tego co zauwazylem , auto pozostawione na wzniesieniu przodem skierowanym w dol , nestepnego dnia odpalala bez problemu nawet przy duzych mrozach , a pozostawione na kilka godzin na plaskim - odpali ,pochodzi kilka sekund i zgasnie po czym musze recznie pompowac paliwo i za ktoryms tam razem odpali. pamietam jeszcze ze przy wymianie podczas wyciagania calej pompki naruszylem , lekko obruszylem (nie wiem jak to nazwac ) 1 z kroccow / rurek tych ktore sa przy pompce (nie urwalem nic , ale mozna bylo nim delikatnie ruszac na strony ).
i teraz chcialbym prosic o jakies wskazowki co moglbym sprawdzic , ewntualnie samemu wymienic zanim pojade na serwis i zaczna mi wymyslac .
dziekuje za ewentualna pomoc

Avatar użytkownika
Gizmo121
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 5406
Dołączył(a): 09 wrz 2008 10:20
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C1 SW, 1,6 ON 115KM
2008, Optimum

Re: cofajace sie paliwo ???

22 mar 2019 09:56

oruniak0506 napisał(a): (szukam, czytalem ale nie znalazlem odpowiedzi ).


a o filtrze/sitku pompy w zbiorniku czytałeś?? :cool:
Też Cie witam :hi:
Pozdrawiam Wojtek ( KIA Cee'd SW 1,6 CRDI 115KM optimum 5K 09'2008 ) WRC- Warcy , Rycy , Csescy ale (dużo) nie rdzewieje :)

AUTOR WĄTKU
oruniak0506
 

Re: cofajace sie paliwo ???

22 mar 2019 12:25

nie ,nie czytalem poniewaz koncentrowalem sie glownie na filtrze i pompce w komorze silnika dlatego ze akurat po wymianie FP zaczely sie problemy , ale za kilka chwil poszukam tematow ..
dzieki za wskazowke

Powrót do Silniki i skrzynia biegów
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl