Kia Cee'd 2013 1.6 CRDI (kierownica po złej stronie)

Lubią ten wątek: Crisu
AUTOR WĄTKU
Crisu
Dopiero co...
 
Posty: 6
Dołączył(a): 27 sty 2018 15:03
Lokalizacja: L'pool
Grupa: Dolny Śląsk
Model cee'd:
C2 HB, 1.6 ON 128KM
2013

Kia Cee'd 2013 1.6 CRDI (kierownica po złej stronie)

27 sty 2018 15:51

Witam. :welcome:

Chciałem przywitać się z Wami i w związku z tym pierwszym krokiem będzie chyba pierwszym przedstawienie mojej kijanki. Jak widziecie kierownica jest po złej stronie, mieszkam w Liverpoolu a pochodzę z Legnicy. Autem jakiego szukałem była poprzednia generacja w wersji kombi z silnikiem diesla 1.6. Jednakże przypadkowo znalazłem ogłoszenie tej i długo się nie zastanawiałem. Trochę szkoda, że nie jest to kombi, ale prawde powiedzawszy jeżeli bagażnik wykorzystuje maksymalnie 3 razy do roku to myślę, że to nie koniec świata. :spoko:

Auto jest skonfigurowane jak dla mnie idealnie, jedyne mankamenty to muszę pojechać na serwis i zaktualizować mapy w nawigacji oraz przeszkadza mi zestopniowanie skrzyni biegu. W mieście na ogół jadąć na dwójce obroty są za wysokie a na trójce za niskie :biggrin: To jest tylko moje spostrzeżenie i nie uważam oczywiście tego za wadę, ale osobiście mi przeszkadza. Kolejną rzeczą która mnie irytuję jest brak możliwości wyłączenia na stałe start/stop. Mogę jeszcze wspomnieć o "ćwierkaniu" nawiewu na drugim i trzecim stopniu prędkości, jest to denerwujące głównie na postoju, przy pracy climatronica w trybie automatycznym, na ogół włąśnie na tym biegu pracuje nawiew. :palka:

Jest to mój pierwszy diesel, wybrałem go ze względu na to, że autem w ciągu roku robię około 50 tyś km, jak na razie jestem zadowolony, przy prędkościach autostadowych w aucie jest w miarę cicho, jednakże na postoju brakuje mi trochę benzyniaka.

Kia Cee'd 2013
65000 mil/ 104000km
Wyposażenie:
climatronic 2-strefowy, doświetlanie zakrętów, nawigacja, kamera cofania, tempomat, HAC, czujniki parkowania, składane elektrycznie lusterka z LED'ami i doświetlaniem drogi podłoża po otwarciu, Led przód/tył, pompowanie elektryczne lędźwia, podłokietnik przód i tył, automatyczne światła/ wycieraczki, czujnik zaparowania przedniej szyby, isofix (to chyba na tyle) :layrubber:

Postaram się zrobić lepsze zdjęcia jak tylko będzie lepsza pogoda (co może trochę potrwać).
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Liczę na wyrozumiałość, jeżeli o czymś zapomniałem :wavingyellow: :thankyouyellow:

Avatar użytkownika
michal55yh
Asystent Kierownika
 
Posty: 324
Dołączył(a): 31 mar 2012 13:46
Lokalizacja: Lubań
Grupa: Dolny Śląsk
Marka i model samochodu: Kia Sportage

Re: Kia Cee'd 2013 1.6 CRDI (kierownica po złej stronie)

29 sty 2018 15:16

Ładny zadbany egzemplarz. Dobrze wyposażony. Oby służył :spoko:
Kia Sportage 1.6 MHEV DCT GT-Line
Skradziona Kia Stinger 2.0 GT-Line :szok:
EX Kia Optima 1.7CRDI A/T XL MY2015
EX Kia cee'd 1.4CRDI M MY2013
EX Kia Sportage 1.7CRDI M MY2012

mojasportage.pl

Avatar użytkownika
Ryba4
Nadworny błazen
 
Posty: 6856
Dołączył(a): 01 gru 2010 18:15
Lokalizacja: Kraków / Wrocław
Grupa: Małopolska
Model cee'd:
C1FL HB, 1,4 Pb 90KM
2010, M

Re: Kia Cee'd 2013 1.6 CRDI (kierownica po złej stronie)

30 sty 2018 15:16

Nooo kolego, szacun za profil przywitanie i fajny opis auta (po polsku! :biggrin: ), i właściwą kolejność działań! Takich to my tu bardzo lubimy! :spoko: :drinks:
Zadowolenia z auta!
Obrazek
FL 1,4 90KM HB 5K M (C+); STI WRC WRX PS3 ITP ITD TDI 8)

Avatar użytkownika
Ryba1983
Kierownik
 
Posty: 513
Dołączył(a): 31 gru 2016 16:41
Lokalizacja: Kłodzko
Grupa: Dolny Śląsk
Model cee'd:
C1FL SW, 1600 ON 115KM
2010

Re: Kia Cee'd 2013 1.6 CRDI (kierownica po złej stronie)

30 sty 2018 21:04

Witamy nowego. Auto bardzo ładne. :spoko: P.s. Patrzcie śnieg w UK :szok: ciekawe czy oponki zimowe są? :grin:

AUTOR WĄTKU
Crisu
Dopiero co...
 
Posty: 6
Dołączył(a): 27 sty 2018 15:03
Lokalizacja: L'pool
Grupa: Dolny Śląsk
Model cee'd:
C2 HB, 1.6 ON 128KM
2013

Re: Kia Cee'd 2013 1.6 CRDI (kierownica po złej stronie)

31 sty 2018 20:48

Dzięki chłopaki za miłe słowa :spoko: Nie ma opon zimowych, akurat było 0,5cm śniegu który stopniał po 15 minutach :grin:

Avatar użytkownika
LukasAnfield
Klubowicz
 
Posty: 31
Dołączył(a): 26 lut 2018 22:33
Lokalizacja: Siemianice
Grupa: Trójmiasto
Model cee'd:
C2 SW, 1,6 ON 128KM
2013

Re: Kia Cee'd 2013 1.6 CRDI (kierownica po złej stronie)

27 lut 2018 12:23

Hello my Scouser boy !! :D
Wróciłem z Anglii w 2016r, jestem fanem Liverpool FC i tego miasta. Byłem tam raptem 3x ale się zakochałem :D
a fanem klubu od 2004. :)

Kijanka bardzo fajna, Mam identyczną ale w kombi a więc taką samą ale inną ;)
No i kierownicę mam po tej prawidłowej stronie ;) Też srebrna, 1,6 CRDI 128KM. Wyposażenie niemal identyczne,
wersja z Niemiec, kupiona tydzień temu. Brakuje mi xenonów do szczęścia, składanych lusterek, podgrzewanej przedniej szyby -
mój stary mondeo z 2002 roku to miał - mega przydatne, no i gniazdka usb albo ładowania dla pasażerów z tyłu.
Też mam Navi, kamerkę cofania i resztę bajerów. Póki co jestem bardzo zadowolony z auta.

Powiedz mi tylko jedno - czy też masz takie niby "pęknięcia" na reflektorach w okolicach kierunkowskazów?:>
takie wewnętrzne ryski ? :> identyczne w obu reflektorach ;)
Ciągle się tym schizuję :P

Pozdrawiam i niech się autko sprawuje :)
"You can do anything you set your mind to."

Powrót do Pochwal się swoją Kia cee'd :D
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl