Nowa SW w M PlusSmart

Avatar użytkownika
Gizmo121
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 5406
Dołączył(a): 09 wrz 2008 10:20
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C1 SW, 1,6 ON 115KM
2008, Optimum

Re: Nowa SW w M PlusSmart

15 sty 2018 20:29

gzyms napisał(a):http://allegro.pl/kia-ceed-sw-kombi-od-2012-bagaznik-mata-wys-24h-i7123799477.html

Mam taką od nowości - jako gratis od dealera - i polecam ją każdemu .....antypoślizgowa ....a jak coś się wyleje , wysypie bez obawy wyjmuję i spłukuję wodą.
Jest to najlepsza miejscówka dla mojego labka ;)
Pozdrawiam Wojtek ( KIA Cee'd SW 1,6 CRDI 115KM optimum 5K 09'2008 ) WRC- Warcy , Rycy , Csescy ale (dużo) nie rdzewieje :)

Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
gzyms
Dyrektor
 
Posty: 973
Dołączył(a): 11 sty 2018 10:13
Lokalizacja: NO
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C2FL SW, 1.6 Pb 135KM
2017, M SmartPlus

Re: Nowa SW w M PlusSmart

15 sty 2018 20:46

stempel1 napisał(a):

Oj taka mata do bagażnika to musi być - ja mam właśnie taka i jest ok, jednakże kolejny raz, to bym kupił taką gumową bo ta tutaj to jest plastikowa - nic się nie rozlewa, jest sztywna jednakże rzeczy potrafią latać w bagażniku albowiem ten środek się wykrusza :palka:
Ja taką mam w octavii już 13 lat i nic się nie dzieje, a wożę pół piwnicy. Do tego mam siatkę którą już przeniosłem do ceeda. Z tą mata gumową dałeś do myślenia. Może oryginał, mam 15% zniżki.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
"Piwo tylko z kija, auto tylko z Kia ..." Henryk Sawka
Co do baru nie mam problemu z wyborem, ale do ASO w mojej okolicy coraz częściej obawiam się jechać ....

Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
gzyms
Dyrektor
 
Posty: 973
Dołączył(a): 11 sty 2018 10:13
Lokalizacja: NO
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C2FL SW, 1.6 Pb 135KM
2017, M SmartPlus

Re: Nowa SW w M PlusSmart

15 sty 2018 20:48

Gizmo121 napisał(a):
gzyms napisał(a):http://allegro.pl/kia-ceed-sw-kombi-od-2012-bagaznik-mata-wys-24h-i7123799477.html

Mam taką od nowości - jako gratis od dealera - i polecam ją każdemu .....antypoślizgowa ....a jak coś się wyleje , wysypie bez obawy wyjmuję i spłukuję wodą.
Jest to najlepsza miejscówka dla mojego labka ;)
Masz tą oryginalną czy taką jak na allegro?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
"Piwo tylko z kija, auto tylko z Kia ..." Henryk Sawka
Co do baru nie mam problemu z wyborem, ale do ASO w mojej okolicy coraz częściej obawiam się jechać ....

Avatar użytkownika
marcus9550
Kierownik zmiany
 
Posty: 198
Dołączył(a): 14 mar 2017 21:23
Lokalizacja: Puławy
Grupa: Lubelska
Model cee'd:
C1FL PRO, 1,6 Pb 126KM
2011, XL

Re: Nowa SW w M PlusSmart

16 sty 2018 11:26

Ja też kilka miesięcy temu włożyłem do siebie taką sztywną matę i ogólnie jest super ale tak jak było pisane mimo że na środku jest kawałek maty antypoślizgowej to rzeczy lubią latać po bagażniku niestety. Więc zastanowiłbym się nad gumową całą

Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
gzyms
Dyrektor
 
Posty: 973
Dołączył(a): 11 sty 2018 10:13
Lokalizacja: NO
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C2FL SW, 1.6 Pb 135KM
2017, M SmartPlus

Re: Nowa SW w M PlusSmart

16 sty 2018 11:38

marcus9550 napisał(a):Ja też kilka miesięcy temu włożyłem do siebie taką sztywną matę i ogólnie jest super ale tak jak było pisane mimo że na środku jest kawałek maty antypoślizgowej to rzeczy lubią latać po bagażniku niestety. Więc zastanowiłbym się nad gumową całą
A nie lepiej siatka? Miałem razem z taką właśnie matą w octavii i nic nie latalo.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
"Piwo tylko z kija, auto tylko z Kia ..." Henryk Sawka
Co do baru nie mam problemu z wyborem, ale do ASO w mojej okolicy coraz częściej obawiam się jechać ....

Avatar użytkownika
piotek_szalik
Klubowicz
 
Posty: 65
Dołączył(a): 29 sie 2017 14:22
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Małopolska
Model cee'd:
C2FL SW, 1.6 ON 136KM
2017, M Smart+

Re: Nowa SW w M PlusSmart

16 sty 2018 11:43

taką matę ktoś testował?
LINK
jedna z droższych na allegro ale wygląda porządnie
Wódka, koks, karnawał w Rio... to nie dla mnie, jeżdżę KIĄ

Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
gzyms
Dyrektor
 
Posty: 973
Dołączył(a): 11 sty 2018 10:13
Lokalizacja: NO
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C2FL SW, 1.6 Pb 135KM
2017, M SmartPlus

Re: Nowa SW w M PlusSmart

16 sty 2018 13:16

piotek_szalik napisał(a):taką matę ktoś testował?
LINK
jedna z droższych na allegro ale wygląda porządnie

Coś z linkiem nie tak. Chodziło Ci o ta ProLine? Taka http://allegro.pl/mata-do-bagaznika-miarowa-kia-cee-d-ii-sw-od-2012-i7030162575.html?
Ja znalazłem jeszcze coś takiego Obrazek
http://allegro.pl/mata-wklad-bagaznika-kia-ceed-ii-kombii-od-2013r-i6914431789.html
To jest chyba jeszcze lepsze bo ułatwia dostęp do schowków przy nadkolach oraz można wyciąć otwory do zaczepów siatki.
Lub http://allegro.pl/mata-wklad-bagaznik-kia-sorento-ceed-sporty-wagon-i5141248768.html?bi_s=ads&bi_m=listing%3Adesktop%3Aquery&bi_c=NzE5OGFkN2UtYTZlMi00MjA0LTk4ZWEtNjdmNjBiY2YwYzg4AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=cc1b33e0-188a-498d-8f1b-e2561ed875bf
Tu jest gumowy http://allegro.pl/dywanik-bagaznika-kia-cee-d-ceed-ii-2012-100-guma-i6706701882.html tylko, że HB
"Piwo tylko z kija, auto tylko z Kia ..." Henryk Sawka
Co do baru nie mam problemu z wyborem, ale do ASO w mojej okolicy coraz częściej obawiam się jechać ....

Avatar użytkownika
marcus9550
Kierownik zmiany
 
Posty: 198
Dołączył(a): 14 mar 2017 21:23
Lokalizacja: Puławy
Grupa: Lubelska
Model cee'd:
C1FL PRO, 1,6 Pb 126KM
2011, XL

Re: Nowa SW w M PlusSmart

16 sty 2018 14:45

gzyms napisał(a):A nie lepiej siatka? Miałem razem z taką właśnie matą w octavii i nic nie latalo.



Jasne, to też jest rozwiązanie 8-) A wybierzesz co Ci będzie pasowało najlepiej ;-)

Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
gzyms
Dyrektor
 
Posty: 973
Dołączył(a): 11 sty 2018 10:13
Lokalizacja: NO
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C2FL SW, 1.6 Pb 135KM
2017, M SmartPlus

Re: Nowa SW w M PlusSmart

17 sty 2018 19:13

Nowe nabytki:
1. Dzisiaj przyszła z bangood.com ładowarka BlitzWolf® BW-C10 QC3.0 (7 dolców, 4 porty, szybkie ładowanie, kupiona jakieś 14 dni temu)
https://drive.google.com/file/d/1yWOmTtMfrtcxU_mTqbJI58f88Bps4c4v/view?usp=sharing
https://drive.google.com/file/d/13jBXLFqonm5AbEJSuDJo5RVN5SPzuBSZ/view?usp=sharing

2. Kupiłem również uchwyt, nie jest aż tak stabilny (wina ruszającej się kratki) jak by się wydawało (przejechałem ze sklepu jakieś 4 km) ale mam nadzieję, że wszystko będzie ok (trochę jest obawy o kratkę, czy wytrzyma) . https://drive.google.com/file/d/1G9RwRuD50Sd2qqx1afIzDzmBQJnvsc8n/view?usp=sharing
W uchwyt wchodzi S7 w skórzanym, złożonym etui i się spokojnie trzyma.
I tu rozczarowanie - szczeliny z tyłu do trzymania kabla są niezwykle wąskie, stary, gruby kabel od xperii L nie wchodzi, od S7 spokojnie tak (ale jest biały wrr).
https://drive.google.com/file/d/1y3rohbctSyBp_IQOW5vmuPPRIruhFGT1/view?usp=sharing
Jutro będę się lepiej przymierzał do odpowiedniego dla uchwytu miejsca. Wydaje się, że najlepszym miejscem będzie takie umiejscowienie, dzięki czemu zostanie zasłonięty najważniejszy przycisk w aucie - tajemnicze TEMP. :cool:
"Piwo tylko z kija, auto tylko z Kia ..." Henryk Sawka
Co do baru nie mam problemu z wyborem, ale do ASO w mojej okolicy coraz częściej obawiam się jechać ....

Avatar użytkownika
szykaz
Przedszkolak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 17 sty 2018 11:47
Lokalizacja: małopolska
Grupa: Małopolska
Model cee'd:
C2FL SW, 1.6 Pb 135KM
2018

Re: Nowa SW w M PlusSmart

19 sty 2018 11:43

Planuję zakup takiej właśnie wersji jak Twoja, w tym pakiecie i kolorze. Czy moglbys wrzucić zdjęcia w dobrej jakosci?

Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
gzyms
Dyrektor
 
Posty: 973
Dołączył(a): 11 sty 2018 10:13
Lokalizacja: NO
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C2FL SW, 1.6 Pb 135KM
2017, M SmartPlus

Re: Nowa SW w M PlusSmart

19 sty 2018 11:48

szykaz napisał(a):Planuję zakup takiej właśnie wersji jak Twoja, w tym pakiecie i kolorze. Czy moglbys wrzucić zdjęcia w dobrej jakosci?
Co konkretnie Cie interesuje? Zewnatrz czy wewnątrz?. Po za tym pogoda jest kiepska i wygląd będzie słaby, aczkolwiek kolor był pod taką pogodę wybierany. Zresztą jutro wyjeżdżamy, pierwszy raz w trasę, więc kolor jeszcze się zmieni. Co do zdjęć - chcesz rawy czy już po obróbce? Zrobię jak tylko będę mógł, w ciągu tygodnia. Chyba, że może być zasyfiony.


Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
"Piwo tylko z kija, auto tylko z Kia ..." Henryk Sawka
Co do baru nie mam problemu z wyborem, ale do ASO w mojej okolicy coraz częściej obawiam się jechać ....

Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
gzyms
Dyrektor
 
Posty: 973
Dołączył(a): 11 sty 2018 10:13
Lokalizacja: NO
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C2FL SW, 1.6 Pb 135KM
2017, M SmartPlus

Re: Nowa SW w M PlusSmart

19 sty 2018 11:53

Mam pewien problem. Ramka na rejestracje na klapie bagażnika wali w nią. Na razie podłożyłem gąbkę ale nie jest to rozwiązanie długookresowe. Coś muszę wydumać.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
"Piwo tylko z kija, auto tylko z Kia ..." Henryk Sawka
Co do baru nie mam problemu z wyborem, ale do ASO w mojej okolicy coraz częściej obawiam się jechać ....

Avatar użytkownika
szykaz
Przedszkolak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 17 sty 2018 11:47
Lokalizacja: małopolska
Grupa: Małopolska
Model cee'd:
C2FL SW, 1.6 Pb 135KM
2018

Re: Nowa SW w M PlusSmart

19 sty 2018 11:55

gzyms napisał(a):
szykaz napisał(a):Planuję zakup takiej właśnie wersji jak Twoja, w tym pakiecie i kolorze. Czy moglbys wrzucić zdjęcia w dobrej jakosci?
Co konkretnie Cie interesuje? Zewnatrz czy wewnątrz?. Po za tym pogoda jest kiepska i wygląd będzie słaby, aczkolwiek kolor był pod taką pogodę wybierany. Zresztą jutro wyjeżdżamy, pierwszy raz w trasę, więc kolor jeszcze się zmieni. Co do zdjęć - chcesz rawy czy już po obróbce? Zrobię jak tylko będę mógł, w ciągu tygodnia. Chyba, że może być zasyfiony.


Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Wystarczą jpg, no chyba , że na maila lepsze. Co do rodzaju, właśnie z zewnątrz interesuje mnie to jak ten kolor wygląda przy różnej pogodzie. Z wnetrza deska rozdzielcza i kierownica + przestrzeń bagażnika i schowki z wyposażenia smart plus. Pozdrawiam.

Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
gzyms
Dyrektor
 
Posty: 973
Dołączył(a): 11 sty 2018 10:13
Lokalizacja: NO
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C2FL SW, 1.6 Pb 135KM
2017, M SmartPlus

Re: Nowa SW w M PlusSmart

19 sty 2018 12:02

szykaz napisał(a):
Wystarczą jpg, no chyba , że na maila lepsze. Co do rodzaju, właśnie z zewnątrz interesuje mnie to jak ten kolor wygląda przy różnej pogodzie. Z wnetrza deska rozdzielcza i kierownica + przestrzeń bagażnika i schowki z wyposażenia smart plus. Pozdrawiam.

Co do koloru. Jeszcze nikt nie stwierdził że brzydki. Wręcz odwrotnie. Sąsiedzi mają krótką ale biała- tragedia.
Ok jpg wrzucę na coś. Najszybciej to telefonem (s7 powinien wystarczyć no z d7100 z sigmą 17-50 nie chce mi się latać). Postaram się pstrykać co jakiś czas[SMILING FACE WITH SMILING EYES].
O jakie schowki chodzi, coś mi umknęło? Chodzi Ci o to miejsce na butelki w drzwiach?


Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
"Piwo tylko z kija, auto tylko z Kia ..." Henryk Sawka
Co do baru nie mam problemu z wyborem, ale do ASO w mojej okolicy coraz częściej obawiam się jechać ....

Avatar użytkownika
szykaz
Przedszkolak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 17 sty 2018 11:47
Lokalizacja: małopolska
Grupa: Małopolska
Model cee'd:
C2FL SW, 1.6 Pb 135KM
2018

Re: Nowa SW w M PlusSmart

19 sty 2018 12:07

Nie nie. O bagażnik :) są w podlodze jakieś? Czy tylko koło dojazdowe? Wystarczą z telefonu. Co do koloru, zastanawiam się nad Sand track albo dark gun metal.

Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
gzyms
Dyrektor
 
Posty: 973
Dołączył(a): 11 sty 2018 10:13
Lokalizacja: NO
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C2FL SW, 1.6 Pb 135KM
2017, M SmartPlus

Re: Nowa SW w M PlusSmart

19 sty 2018 12:12

szykaz napisał(a):Nie nie. O bagażnik :) są w podlodze jakieś? Czy tylko koło dojazdowe? Wystarczą z telefonu. Co do koloru, zastanawiam się nad Sand track albo dark gun metal.
A te schowki. Są. My tez chcieliśmy dark gun metal i to w BL ale po dwóch czarnych samochodach chcemy zmiany. Utrzymanie wizualnej atrakcyjności takiego koloru jest niemożliwe [SMILING FACE WITH SMILING EYES] dlatego wzięliśmy st. Z premedytacją. Po za tym BL w tym kolorze sprzedały się. W ogóle BL poszły. Więc został MS+.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
"Piwo tylko z kija, auto tylko z Kia ..." Henryk Sawka
Co do baru nie mam problemu z wyborem, ale do ASO w mojej okolicy coraz częściej obawiam się jechać ....

Avatar użytkownika
piotek_szalik
Klubowicz
 
Posty: 65
Dołączył(a): 29 sie 2017 14:22
Lokalizacja: Kraków
Grupa: Małopolska
Model cee'd:
C2FL SW, 1.6 ON 136KM
2017, M Smart+

Re: Nowa SW w M PlusSmart

19 sty 2018 13:01

Mam dokładnie takie auto w kolorze dark gun metal. Samochód ma skłonności do "chlapania się" po klapie bagażnika (w zimowych warunkach tylna szyba uwalona jak stół u Durczoka) natomiast nie uważam żeby strasznie było na nim widać brud. W porównaniu z poprzednim kolorem (Focus navy blue) jest o niebo lepiej.
Mały trik - polecam raz na miesiąc umyć auto a potem przelecieć z wierzchu ADBL SSW - dużo łatwiej utrzymać auto w czystości.
Wódka, koks, karnawał w Rio... to nie dla mnie, jeżdżę KIĄ

Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
gzyms
Dyrektor
 
Posty: 973
Dołączył(a): 11 sty 2018 10:13
Lokalizacja: NO
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C2FL SW, 1.6 Pb 135KM
2017, M SmartPlus

Re: Nowa SW w M PlusSmart

19 sty 2018 13:05

piotek_szalik napisał(a):Mam dokładnie takie auto w kolorze dark gun metal. Samochód ma skłonności do "chlapania się" po klapie bagażnika (w zimowych warunkach tylna szyba uwalona jak stół u Durczoka) natomiast nie uważam żeby strasznie było na nim widać brud. W porównaniu z poprzednim kolorem (Focus navy blue) jest o niebo lepiej.
Mały trik - polecam raz na miesiąc umyć auto a potem przelecieć z wierzchu ADBL SSW - dużo łatwiej utrzymać auto w czystości.
Nie wiem. Ale mając dwie czarne perły kolejnego samochodu w odcieniu czerni nie chciałem. Zresztą pisałem - utrzymanie atrakcyjności wizualnej wymaga dużo samozaparcia. Zresztą w ciągu tygodnia lub dwóch samochód idzie na ceramizację.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
"Piwo tylko z kija, auto tylko z Kia ..." Henryk Sawka
Co do baru nie mam problemu z wyborem, ale do ASO w mojej okolicy coraz częściej obawiam się jechać ....

Avatar użytkownika
N_Jay
Dyrektor
 
Posty: 701
Dołączył(a): 28 cze 2008 02:29
Lokalizacja: W-M
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C1FL HB, 1,6 Pb 126KM
2010

Re: Nowa SW w M PlusSmart

19 sty 2018 14:03

gzyms napisał(a):
stempel1 napisał(a):No patrz, kilka miesięcy temu jeszcze był :wink: Mam nadzieję, że poziom obsługi jest dalej dobry, bo za trzy tygodnie muszę się bujnąć na przegląd gwarancyjny :o


Mam nadzieję że nawet jeszcze lepszy. Ja dopiero zaczynam. Za 2kkm jadę na pierwszą wymianę oleju. Zobaczymy jak przyjmą info że mam swój olej.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Ja mam zawsze swój olej. Nie ma problemu. Co najwyżej odnotują to w książce gw.
Ceed HB 1.6 Opti + ESP, po FL - od 04/2010
Ceed HB 1.4 OptiPlus, So-Red - do 04/2010

Avatar użytkownika
rafalg31
Dyrektor
 
Posty: 675
Dołączył(a): 24 wrz 2015 20:30
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C3 PRO, 1.6 Pb 204KM
2020, GT+7DCT+TEC+AEB+PRE+PNS

Re: Nowa SW w M PlusSmart

19 sty 2018 21:20

Kolor Dark Gum jest spoko. Właśnie taki mam :-) . Co do własnych części/płynów mam odmienne zdanie ale... Co kto woli. Ja jadąc na serwis daje auto płacę za wszystko i mam spokój w razie co. Oczywiście sprawdzone ASO. Nie po to gwarancja jest na 7 lat żeby później bić się z Kia bo.... miałem swoje materiały itp. Ale o tym już były dyskusje .

Wysłane z s8
Obrazek

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Pochwal się swoją Kia cee'd :D

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl