[C1] Szatańskie prosie by Kryzys

Avatar użytkownika
Magikrealista
Kierownik
 
Posty: 589
Dołączył(a): 12 sie 2017 22:16
Lokalizacja: Białystok
Grupa: Podlaska
Model cee'd:
C1FL HB, 1,4 Pb 90KM
2010

Re: [C1] Szatańskie prosie by Kryzys

10 sie 2019 22:09

Tankowanie benzyny jest jak krojenie cebuli, jednak można się przyzwyczaić :mrgreen:
Obrazek

Avatar użytkownika
Peter007
Asystent Kierownika
 
Posty: 213
Dołączył(a): 29 cze 2019 15:33
Lokalizacja: Opoczno
Grupa: Łódzka
Model cee'd:
C2 SW, 1.6 ON 128KM
2013, L

Re: [C1] Szatańskie prosie by Kryzys

11 sie 2019 08:37

Mi kiedyś w leonie wtryski gazu padły po 30kkm więc wcale nie miałeś złego wyniku

Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
kryzys
Dyrektor
 
Posty: 688
Dołączył(a): 11 wrz 2016 13:37
Lokalizacja: gliwice
Grupa: GOP- Górny Śląsk
Model cee'd:
C1 PRO, 1,6 Pb/LPG 126KM
2008

Re: [C1] Szatańskie prosie by Kryzys

11 sie 2019 11:30

Peter007 napisał(a):Mi kiedyś w leonie wtryski gazu padły po 30kkm więc wcale nie miałeś złego wyniku

A jaki powód? I poszło na gwarancji?
Don't Eat Yellow Snow!

Avatar użytkownika
Peter007
Asystent Kierownika
 
Posty: 213
Dołączył(a): 29 cze 2019 15:33
Lokalizacja: Opoczno
Grupa: Łódzka
Model cee'd:
C2 SW, 1.6 ON 128KM
2013, L

Re: [C1] Szatańskie prosie by Kryzys

11 sie 2019 11:50

Powodu nie znam. Nie było już gwarancji. Jak się porządnie rozgrzał to zaczynał się dusić aż gasł.

kvsprzi
 

Re: [C1] Szatańskie prosie by Kryzys

19 sie 2019 04:50

Jak zdjąłeś ramki wokół halogenów?
Efekt świetny, mam czerwone zaciski i chyba spróbuje się tym pobawić.

Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
kryzys
Dyrektor
 
Posty: 688
Dołączył(a): 11 wrz 2016 13:37
Lokalizacja: gliwice
Grupa: GOP- Górny Śląsk
Model cee'd:
C1 PRO, 1,6 Pb/LPG 126KM
2008

Re: [C1] Szatańskie prosie by Kryzys

19 sie 2019 07:55

kvsprzi napisał(a):Jak zdjąłeś ramki wokół halogenów?
Efekt świetny, mam czerwone zaciski i chyba spróbuje się tym pobawić.

One są na czterech zaczepach. Musisz coś płaskiego wcisnąć między tą ramkę a resztę i podważyć, byle ostrożnie bo sam jednego złamałem.
Don't Eat Yellow Snow!

kvsprzi
 

Re: [C1] Szatańskie prosie by Kryzys

19 sie 2019 14:07

kryzys napisał(a):
kvsprzi napisał(a):Jak zdjąłeś ramki wokół halogenów?
Efekt świetny, mam czerwone zaciski i chyba spróbuje się tym pobawić.

One są na czterech zaczepach. Musisz coś płaskiego wcisnąć między tą ramkę a resztę i podważyć, byle ostrożnie bo sam jednego złamałem.

Dzięki, spróbuję. Dam znać jak wyszło :)

Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
kryzys
Dyrektor
 
Posty: 688
Dołączył(a): 11 wrz 2016 13:37
Lokalizacja: gliwice
Grupa: GOP- Górny Śląsk
Model cee'd:
C1 PRO, 1,6 Pb/LPG 126KM
2008

Re: [C1] Szatańskie prosie by Kryzys

06 wrz 2019 10:47

Z takich nieśmiałych newsów to padła sonda za katem. Wymieniam dzisiaj. Wleciał nowy pasek klinowy Continentala iiiiiiii przyszły mi nowe blaszki do zacisków bo stare już coś nie domagają i podejrzewam że klocki nie jeżdżą po nich jak należy.
Przymierzam się żeby psiknąć kierownicę czarnym matem, w sensie środek kiery. Mam paskudne zacieki po jakimś specyfiku czyszczącym.
Położyłem niewidzialną wycieraczkę od Turtla i sprawdza się już miesiąc. Z tym że szybę przygotowałem WSRem, ipą itp. Robi robotę. Praktycznie nie używam wycieraczek z przodu.
Aaaaaa kurde pada mi silniczek od tylnej wycieraczki. Podejrzewam, że wystarczy gnojka rozkręcić i przesmarować, co mam zamiar uczynić może nawet dzisiaj.
Nowe świeczki Bosha wjechały również. I to chyba wszystko póki co :)
Mam nową farbę do opon, ale totalnie nie mam czasu siąść doczyścić koła i położyć nowe napisy. Tym bardziej, że znalazłem alternatywę hehe. Więcej w tym temacie wkrótce :D
Don't Eat Yellow Snow!

Avatar użytkownika
Pitrek
Weteran
 
Posty: 1390
Dołączył(a): 27 mar 2016 15:52
Lokalizacja: Gliwice
Grupa: GOP- Górny Śląsk
Model cee'd:
C1 PRO, 1.6 Pb 126KM
2008, Optimum

Re: [C1] Szatańskie prosie by Kryzys

06 wrz 2019 15:00

kryzys napisał(a):Z takich nieśmiałych newsów to padła sonda za katem. Wymieniam dzisiaj. Wleciał nowy pasek klinowy Continentala iiiiiiii przyszły mi nowe blaszki do zacisków bo stare już coś nie domagają i podejrzewam że klocki nie jeżdżą po nich jak należy.
Przymierzam się żeby psiknąć kierownicę czarnym matem, w sensie środek kiery. Mam paskudne zacieki po jakimś specyfiku czyszczącym.
Położyłem niewidzialną wycieraczkę od Turtla i sprawdza się już miesiąc. Z tym że szybę przygotowałem WSRem, ipą itp. Robi robotę. Praktycznie nie używam wycieraczek z przodu.
Aaaaaa kurde pada mi silniczek od tylnej wycieraczki. Podejrzewam, że wystarczy gnojka rozkręcić i przesmarować, co mam zamiar uczynić może nawet dzisiaj.
Nowe świeczki Bosha wjechały również. I to chyba wszystko póki co :)
Mam nową farbę do opon, ale totalnie nie mam czasu siąść doczyścić koła i położyć nowe napisy. Tym bardziej, że znalazłem alternatywę hehe. Więcej w tym temacie wkrótce :D


Miszczu, Mi twoj kumpel robil wycieraczkę i do teraz mi zastało jeszcze troszkę jej hehe a mineło 10 miesięcy ;p
To nie prędkość zabija, tylko gwałtowna jej utrata...

pawdedi
Kierownik zmiany
 
Posty: 145
Dołączył(a): 23 mar 2018 22:14
Lokalizacja: Łódź
Grupa: Łódzka
Model cee'd:
C1FL SW, 1,4 Pb 90KM
2012

Re: [C1] Szatańskie prosie by Kryzys

06 wrz 2019 17:54

Jakie koszta sondy, jak mogę wiedzieć? Oryginał czy jakiś zamiennik?

Avatar użytkownika
Pitrek
Weteran
 
Posty: 1390
Dołączył(a): 27 mar 2016 15:52
Lokalizacja: Gliwice
Grupa: GOP- Górny Śląsk
Model cee'd:
C1 PRO, 1.6 Pb 126KM
2008, Optimum

Re: [C1] Szatańskie prosie by Kryzys

06 wrz 2019 19:01

pawdedi napisał(a):Jakie koszta sondy, jak mogę wiedzieć? Oryginał czy jakiś zamiennik?



Jestem w stałym kontakcie z Kryzysem bo mam od niego części na podmiankę na moją dziwną naprawę.

Oryginał ok 1000zł, aletutaj kolega znalazł dedyka pod ten model auta i dał chyba coś ok 300 zł :)
To nie prędkość zabija, tylko gwałtowna jej utrata...

Avatar użytkownika
xon
Kierownik
 
Posty: 563
Dołączył(a): 30 gru 2018 20:04
Lokalizacja: WWA
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C2 HB, 1.6 Pb 280KM
2014, GT XL

Re: [C1] Szatańskie prosie by Kryzys

12 wrz 2019 11:21

kryzys napisał(a):Mam nową farbę do opon, ale totalnie nie mam czasu siąść doczyścić koła i położyć nowe napisy. Tym bardziej, że znalazłem alternatywę hehe. Więcej w tym temacie wkrótce

Keep me updated! :)
C2 GT aGTka Black 1.6 T-GDI 280KM 396Nm
Stinger GT Maja High Chroma Red 3.3 T-GDI

Obrazek

Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
kryzys
Dyrektor
 
Posty: 688
Dołączył(a): 11 wrz 2016 13:37
Lokalizacja: gliwice
Grupa: GOP- Górny Śląsk
Model cee'd:
C1 PRO, 1,6 Pb/LPG 126KM
2008

Re: [C1] Szatańskie prosie by Kryzys

12 wrz 2019 18:33

Dziwne rzeczy się dzieją u mnie. Na opony póki co zero czasu. Dzisiaj świnie umyłem i położyłem jakieś cudo z kwarcem od Tenzi - coś w stylu QD. A na przednią szybę wleciała niewidzialna wycieraczka od Turtla - działa wyśmienicie.
Przyszedł mi plastic conditioner czy coś takiego, od RRCustoms bo listwa plastikowa na podszybiu z zewnątrz to u mnie jest szara już :/
Dzisiaj prosie poszło do czarodzieja u którego stoi prosie Pitrka w celu przekładania flaków co by w końcu jego świnie zdiagnozować i uzdrowić.
A ja jestem po godzinnej lekturze forumka i muszę wątek założyć z moim nowym problemem - co by nudno nie było..........................................
Don't Eat Yellow Snow!

Avatar użytkownika
Pitrek
Weteran
 
Posty: 1390
Dołączył(a): 27 mar 2016 15:52
Lokalizacja: Gliwice
Grupa: GOP- Górny Śląsk
Model cee'd:
C1 PRO, 1.6 Pb 126KM
2008, Optimum

Re: [C1] Szatańskie prosie by Kryzys

12 wrz 2019 19:51

kryzys napisał(a):Dziwne rzeczy się dzieją u mnie. Na opony póki co zero czasu. Dzisiaj świnie umyłem i położyłem jakieś cudo z kwarcem od Tenzi - coś w stylu QD. A na przednią szybę wleciała niewidzialna wycieraczka od Turtla - działa wyśmienicie.
Przyszedł mi plastic conditioner czy coś takiego, od RRCustoms bo listwa plastikowa na podszybiu z zewnątrz to u mnie jest szara już :/
Dzisiaj prosie poszło do czarodzieja u którego stoi prosie Pitrka w celu przekładania flaków co by w końcu jego świnie zdiagnozować i uzdrowić.
A ja jestem po godzinnej lekturze forumka i muszę wątek założyć z moim nowym problemem - co by nudno nie było..........................................



Cała Twoja świnia jest przekładana do Mojej ;p
na razie skupiam się na uszkodzonym sterowniku silnika - na szczęście plan naprawy jest hehe
To nie prędkość zabija, tylko gwałtowna jej utrata...

Avatar użytkownika
gisio
V kolumna
 
Posty: 1359
Dołączył(a): 23 gru 2009 17:51
Lokalizacja: Warszawa Bielany
Grupa: Mazowiecka
Marka i model samochodu: Cadenza 3,5 V6 A/T 286 KM

Re: [C1] Szatańskie prosie by Kryzys

12 wrz 2019 20:13

Takiego cyrku to chyba jeszcze na forum nie było! Powodzenia w diagnozie.
„ … kiedy jestem trzeźwy i w dobrej formie krzywdzę ludzi … „

Avatar użytkownika
Pitrek
Weteran
 
Posty: 1390
Dołączył(a): 27 mar 2016 15:52
Lokalizacja: Gliwice
Grupa: GOP- Górny Śląsk
Model cee'd:
C1 PRO, 1.6 Pb 126KM
2008, Optimum

Re: [C1] Szatańskie prosie by Kryzys

12 wrz 2019 20:35

gisio napisał(a):Takiego cyrku to chyba jeszcze na forum nie było! Powodzenia w diagnozie.



Bo nikt takiego cyrku z autem jeszcze nie miał - niestety Gisio Wszystko było sprawdzone co było opisywane na forum i nic nie pomaga

@ kolega Kryzys może potwierdzić, bo ostatnio nasze auta bardzo się zbliżyły do siebie ;p
Zamiast dogryzać itp. to mógłbyś być bardziej powściągliwy, bo może komuś uratuje na diagnozie i problemach 5 tyś złotych już wydanych :)
To nie prędkość zabija, tylko gwałtowna jej utrata...

Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
kryzys
Dyrektor
 
Posty: 688
Dołączył(a): 11 wrz 2016 13:37
Lokalizacja: gliwice
Grupa: GOP- Górny Śląsk
Model cee'd:
C1 PRO, 1,6 Pb/LPG 126KM
2008

Re: [C1] Szatańskie prosie by Kryzys

30 mar 2020 17:26

Sezon letni tuż tuż :D
W związku z tym świnka już przebiera nogami.
Z takich istotniejszych rzeczy to letnie koła zostały przygotowane do sezonu - poleciała ceramika na felgi a opony naszmalcowane i napisy poprawione.
W tylnym zawiasie zostały wymienione łączniki stabilizatorów, drążki reakcyjne i wszystkie tuleje wahacza poprzecznego + zbieżność.
Dzisiaj się zabrałem za odrdzewienie 2 odprysków po pocisku z tira. W sumie to już mam trzy bo z miesiąc temu dostałem rykoszetem w dach. Efekt - wgniotka i rysa do blachy :/
Poobijane to moje świńsko ale wytłumaczyłem to sobie tak że takie piko belo glanc auto to jak zawodnik mma bez kalafiorów zamiast uszu, czyli pozer :D
Jak tylko znajdę swój lakier do zaprawek i ogarne te odpryski to wleci na karoserie jakiś dobry wosk albo ceramika + niewidzialna wycieraczka na przód.
Zastanawiam się czy nie przyciemnić lekko przednich bocznych szyb, ale znając moje szczęście to od razu się smutni panowie pojawią z kontrolą.
Muszę kilka diod poprawić pod konsolą środkową bo z 3 sztuki słabiej świecą a i tak już mi się białe radio znudziło i wjadą czerwone ledy. LCD od klimy też będzie czerwony i polaryzacja odwrócona. Co jeszcze......chyba wsjo. Jak tylko wleci letni setup to pokuszę się o jakieś nowe foto.
Don't Eat Yellow Snow!

Avatar użytkownika
Pitrek
Weteran
 
Posty: 1390
Dołączył(a): 27 mar 2016 15:52
Lokalizacja: Gliwice
Grupa: GOP- Górny Śląsk
Model cee'd:
C1 PRO, 1.6 Pb 126KM
2008, Optimum

Re: [C1] Szatańskie prosie by Kryzys

30 mar 2020 18:16

kryzys napisał(a):Sezon letni tuż tuż :D
W związku z tym świnka już przebiera nogami.
Z takich istotniejszych rzeczy to letnie koła zostały przygotowane do sezonu - poleciała ceramika na felgi a opony naszmalcowane i napisy poprawione.
W tylnym zawiasie zostały wymienione łączniki stabilizatorów, drążki reakcyjne i wszystkie tuleje wahacza poprzecznego + zbieżność.
Dzisiaj się zabrałem za odrdzewienie 2 odprysków po pocisku z tira. W sumie to już mam trzy bo z miesiąc temu dostałem rykoszetem w dach. Efekt - wgniotka i rysa do blachy :/
Poobijane to moje świńsko ale wytłumaczyłem to sobie tak że takie piko belo glanc auto to jak zawodnik mma bez kalafiorów zamiast uszu, czyli pozer :D
Jak tylko znajdę swój lakier do zaprawek i ogarne te odpryski to wleci na karoserie jakiś dobry wosk albo ceramika + niewidzialna wycieraczka na przód.
Zastanawiam się czy nie przyciemnić lekko przednich bocznych szyb, ale znając moje szczęście to od razu się smutni panowie pojawią z kontrolą.
Muszę kilka diod poprawić pod konsolą środkową bo z 3 sztuki słabiej świecą a i tak już mi się białe radio znudziło i wjadą czerwone ledy. LCD od klimy też będzie czerwony i polaryzacja odwrócona. Co jeszcze......chyba wsjo. Jak tylko wleci letni setup to pokuszę się o jakieś nowe foto.



Byś się czasem odezwał
To nie prędkość zabija, tylko gwałtowna jej utrata...

Avatar użytkownika
Magikrealista
Kierownik
 
Posty: 589
Dołączył(a): 12 sie 2017 22:16
Lokalizacja: Białystok
Grupa: Podlaska
Model cee'd:
C1FL HB, 1,4 Pb 90KM
2010

Re: [C1] Szatańskie prosie by Kryzys

31 mar 2020 00:39

Przyciemniaj szyby będzie bajka :P też mnie korci :icon_evil:
Obrazek

Avatar użytkownika
Pitrek
Weteran
 
Posty: 1390
Dołączył(a): 27 mar 2016 15:52
Lokalizacja: Gliwice
Grupa: GOP- Górny Śląsk
Model cee'd:
C1 PRO, 1.6 Pb 126KM
2008, Optimum

Re: [C1] Szatańskie prosie by Kryzys

31 mar 2020 09:20

Ryzykownie, bo fabryczne już są przyciemnione do max ;p
To nie prędkość zabija, tylko gwałtowna jej utrata...

Poprzednia stronaNastępna strona
Powrót do Pochwal się swoją Kia cee'd :D

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl