X Jubileuszowy Ogólnopolski - konkrety

Moderatorzy: Żandarmeria, Koordynatorzy Regionalni

Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
pioter
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 6510
Dołączył(a): 04 paź 2007 20:06
Lokalizacja: Ostróda
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C3 SW, 1,5 Pb 160KM
2021, M

X Jubileuszowy Ogólnopolski - konkrety

12 lis 2016 19:41

Obrazek

No to jedziemy z konkretami:

X Jubileuszowy Ogólnopolski odbędzie się w terminie 2-4 VI 2017 r. Termin demokratycznie wybrała administracja i nie ulegnie już zmianie - wyeliminowano więc wpływ I komunii na Zlot. Proszę o poinformowanie o terminie planujących ślub w rodzinach - ten weekend jest już zarezerwowany. :biggrin:

Zlot odbędzie się w okolicach Żywca (tak, przy granicy z Pepikami) - trwa dogrywanie szczegółów z ośrodkiem. W tej chwili wszystko wskazuje na to, że odpłatność za osobę za miejsce w domku 4-6 osobowym o dobrym standardzie będzie wynosić 50 PL ( 60 PLN, jeśli będzie tylko jedna lub dwie osoby) + ewentualne papu + obowiązkowa kolacja integracyjno-grillowa w piątek, ok 40 PLN/osoba (bijemy się o złotą panewkę, szatnia też obowiązkowa :icon_biggrin: )

W sobotę po śniadaniu będzie wyjazd na cały dzień w interesujące miejsce, oddalone o 80 km, połączone oczywiście ze zwiedzaniem i interaktywnym udziałem. Mam nadzieję, że się będzie podobało.

Na razie tyle, do ogólnej dyskusji jest wątek "Luźna gadka".
Kia CEED 1,5 T-GDI M 160 KM 2021

była Kia cee'd 1,6 CRDI M+DFA 110 KM 2016

R.I.P. Kia cee'd 1,6 CVVT Opt 2009 (ex 2007 1,4 CVVT C+)

Błogosławieni Ci, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.

Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
pioter
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 6510
Dołączył(a): 04 paź 2007 20:06
Lokalizacja: Ostróda
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C3 SW, 1,5 Pb 160KM
2021, M

Re: X Jubileuszowy Ogólnopolski - konkrety

12 lut 2017 10:25

Dokonałem tydzień temu osobistej lustracji ośrodka, spełnia nasze oczekiwania. Domki są ustawione szeregowo, w każdym jest wejście na korytarzyk, z którego jedne drzwi prowadzą do łazienki, drugie do salonu na parterze (łóżko dwuosobowe, TV, czajnik, taras), a schody prowadzą do sypialni na górze (za drzwiami, trzy łózka pojedyncze, TV, czajnik, biurko, balkon). Tak więc w domku mogą przebywać np. dwie rodziny, wspólna będzie tylko łazienka, natomiast w pokojach jest prywatność (nie ma "przechodniości", pokoje są od korytarza oddzielone drzwiami). Ośrodek nazywa się Odys (http://hotelodys.pl), jest w Tresnej nad samiuśkim Jeziorem Żywieckim - do dyspozycji mamy pawilon biesiadny (na zdjęciu jeszcze w budowie - w czerwcu będzie ukończony), halę sportową, wypożyczalnię sprzętu, ogródek zabaw dla dzieci, parking, etc.

Poniżej fotorelacja.

Obrazek
Jeden z szeregów domków

Obrazek
Budowana chata biesiadna

Obrazek
Wejście do domku - na lewo WC, prosto wejście do pokoju parter, na prawo wejście po schodach do pokoju na piętrze

Obrazek
Pokój dół

Obrazek
Pokój dół

Obrazek
Pokój dół

Obrazek
Pokój na piętrze

Obrazek
Widok z balkonu piętro

Obrazek
Łazienka z WC

Obrazek
Łazienka z WC

Obrazek
Budynek główny - sala śniadaniowa, obok duża część ze stolikami, jest też sala "kominkowa", kawiarnia.
Kia CEED 1,5 T-GDI M 160 KM 2021

była Kia cee'd 1,6 CRDI M+DFA 110 KM 2016

R.I.P. Kia cee'd 1,6 CVVT Opt 2009 (ex 2007 1,4 CVVT C+)

Błogosławieni Ci, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.

Avatar użytkownika
AUTOR WĄTKU
pioter
Grupa Trzymająca Władzę
 
Posty: 6510
Dołączył(a): 04 paź 2007 20:06
Lokalizacja: Ostróda
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C3 SW, 1,5 Pb 160KM
2021, M

Re: X Jubileuszowy Ogólnopolski - konkrety

21 lut 2017 18:17

Uwaga, uwaga!

Uchylam kolejnego rąbka tajemnicy, szybciej niż planowałem, bo wymusiła to sytuacja.

Z okazji X Jubileuszowego zwróciłem się z prośbą do KMP, aby uczestnicy mieli możliwość zwiedzenia fabryki w Żylinie. Padła odpowiedź - da się. Niestety, w lutym, podczas finalizowania sprawy, okazało się, że z powodów technologicznych fabryka w dn. 3 VI będzie miała przestój i w tym dniu zwiedzanie będzie niemożliwe. Dzisiaj podjąłem więc decyzję, że wycieczkę przekładam na PIĄTEK 2 VI - czyli oficjalnie wydłużam zlot o JEDEN DZIEŃ.
Zwiedzanie rozpoczniemy w piątek o 12:30, program składa się z dwóch części - prezentacji w sali oraz dłuuuugiego spaceru po halach i poznania procesu produkcji. Grupa będzie podzielona na dwie części.
Ilość miejsc jest ograniczona - proszę więc zapisywać się w specjalnym wątku w tym dziale (Wycieczka do Żyliny - uczestnicy) - jeśli przekroczymy dopuszczalną liczbę wycieczkowiczów (która na razie jest moją słodką tajemnicą) - powiadomię o tym i zapisy zamknę.

Wiem, że to piątek, ale taka okazja może się nie powtórzyć - warto chyba poświęcić jeden dzień urlopu. To też jeden dzień dłużej w tak doborowym towarzystwie.
W Żylinie zrobimy też pamiątkowe, zlotowe foto z Kijankami na tle porodówki!!! :thank_you:

Obrazek

Info dla osób jadących z dziećmi do Żyliny - dziecko musi mieć ważny dowód osobisty lub paszport

W sobotę będą gry i zabawy, free time na jeziorze, może poczujemy też Żar szczytowo-pompowy, będzie tradycyjny mecz w siatę Północ - Południe oraz wycieczka do muzeum pobliskiego, lokalnego zakładu produkcyjnego ... :spoko:
Kia CEED 1,5 T-GDI M 160 KM 2021

była Kia cee'd 1,6 CRDI M+DFA 110 KM 2016

R.I.P. Kia cee'd 1,6 CVVT Opt 2009 (ex 2007 1,4 CVVT C+)

Błogosławieni Ci, którzy nie mają nic do powiedzenia, a mimo to milczą.

Powrót do X Jubileuszowy Ogólnopolski Zlot Sympatyków Kia cee'd Tresna 2017
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl