[C2] Problem z centralnym zamkiem

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
diablo.xD
Dopiero co...
 
Posty: 9
Dołączył(a): 17 wrz 2020 16:12
Lokalizacja: Gliwice
Grupa: GOP- Górny Śląsk
Model cee'd:
C2 HB, 1.4 Pb 100KM
2013, M / L ?

[C2] Problem z centralnym zamkiem

17 wrz 2020 16:31

Witam,

Jest to mój pierwszy post na tym forum, a więc chciałbym wszystkich klubowiczów serdecznie pozdrowić;)

Jestem szczęśliwym posiadaczem CEED'a od ponad miesiąc. Ob kilku dni mam problem z centralnym zamkiem. Jak otwieram samochód z pilota to słyszę jak się otworzy/zamknie/otworzy/zamknie i tak przez około minutę cycka. Otwarcie drzwi samochodu możliwe jest tylko w ułamku sekundy kiedy zamek nie zazbroi się po raz kolejny... Jak już włożę kluczyk do stacyjki to cykanie ustaje... czy ktoś spotkał się z podobnym problemem?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi;)

Avatar użytkownika
Pitrek
Weteran
 
Posty: 1390
Dołączył(a): 27 mar 2016 15:52
Lokalizacja: Gliwice
Grupa: GOP- Górny Śląsk
Model cee'd:
C1 PRO, 1.6 Pb 126KM
2008, Optimum

Re: Problem z centralnym zamkiem

18 wrz 2020 11:28

diablo.xD napisał(a):Witam,

Jest to mój pierwszy post na tym forum, a więc chciałbym wszystkich klubowiczów serdecznie pozdrowić;)

Jestem szczęśliwym posiadaczem CEED'a od ponad miesiąc. Ob kilku dni mam problem z centralnym zamkiem. Jak otwieram samochód z pilota to słyszę jak się otworzy/zamknie/otworzy/zamknie i tak przez około minutę cycka. Otwarcie drzwi samochodu możliwe jest tylko w ułamku sekundy kiedy zamek nie zazbroi się po raz kolejny... Jak już włożę kluczyk do stacyjki to cykanie ustaje... czy ktoś spotkał się z podobnym problemem?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi;)



z drugim kluczykiem jest tak samo??
To nie prędkość zabija, tylko gwałtowna jej utrata...

AUTOR WĄTKU
diablo.xD
Dopiero co...
 
Posty: 9
Dołączył(a): 17 wrz 2020 16:12
Lokalizacja: Gliwice
Grupa: GOP- Górny Śląsk
Model cee'd:
C2 HB, 1.4 Pb 100KM
2013, M / L ?

Re: Problem z centralnym zamkiem

18 wrz 2020 11:38

Na obu kluczach ten sam problem. Dla pewności sprawdzane na jednym potem na drugi, nigdy nie były oba klucze przy samochodzie.


*****
Edit

A czy ktoś posiada schemat instalacji elektrycznej do tego modelu?? Może coś leży po stronie np. Uszkodzenia jakiegoś przewodu z zamka między nadwoziem, a drzwiami (zamkiem).

*****
Edit 2.

Chyba problem rozwiązałem... spryskałem "kontakt-sprejem" wtyczki z w drzwiach przednich połączenie drzwi z nadwoziem... póki co jest spokój. Odezwę się pod koniec tygodnia.
Pozdrawiam Łukasz :drinks:

Powrót do Nadwozie
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl