[C2] Rdza pod ramką tablicy rejestracyjnej

Moderator: Żandarmeria

joksior
Klubowicz
 
Posty: 63
Dołączył(a): 11 mar 2016 20:02
Lokalizacja: Stargard
Grupa: Szczecińska
Model cee'd:
C2 SW, 1.6 ON 128KM
2013, XL

Re: Rdza pod ramką tablicy rejestracyjnej

06 gru 2016 02:18

marceed napisał(a)::jumpeveryone:


Ty się nie śmiej, mój kolega ma jakiś profesjonalny miernik lakieru i sprawdzałem u siebie lakier, na klapie miernik nic nie pokazuje, więc klapa jest wykonana z tworzywa sztucznego jak w innych nie których samochodach :)

Pozdro

AUTOR WĄTKU
outlander38
 

Re: Rdza pod ramką tablicy rejestracyjnej

06 gru 2016 07:08

Wolał bym sie przychylić ze aluminiowa. Ale jak widać po rdzy tez raczej nie . Cos z waszym miernikiem nie tak :)

Avatar użytkownika
marceed
Weteran
 
Posty: 1147
Dołączył(a): 22 gru 2010 12:52
Grupa: Wielkopolska
Model cee'd:
C2 HB, 1.6 GDi Pb 135KM
2012, L + FUN

Re: Rdza pod ramką tablicy rejestracyjnej

06 gru 2016 08:14

joksior napisał(a):
marceed napisał(a)::jumpeveryone:


Ty się nie śmiej, mój kolega ma jakiś profesjonalny miernik lakieru i sprawdzałem u siebie lakier, na klapie miernik nic nie pokazuje, więc klapa jest wykonana z tworzywa sztucznego jak w innych nie których samochodach :)

Pozdro

Jak ci wejdzie rdza na klapę albo ktoś ci uderzy w tył auta to zmienisz zdanie. :whistle2:
Obrazek

Avatar użytkownika
Ryba4
Nadworny błazen
 
Posty: 6856
Dołączył(a): 01 gru 2010 18:15
Lokalizacja: Kraków / Wrocław
Grupa: Małopolska
Model cee'd:
C1FL HB, 1,4 Pb 90KM
2010, M

Re: Rdza pod ramką tablicy rejestracyjnej

06 gru 2016 15:00

Gizmo121 napisał(a):nie wspomnę ,że klubowe podmienili mi w ASO

Rozstrzelałbym na miejscu :rambo:
Obrazek
FL 1,4 90KM HB 5K M (C+); STI WRC WRX PS3 ITP ITD TDI 8)

AUTOR WĄTKU
outlander38
 

Re: Rdza pod ramką tablicy rejestracyjnej

06 gru 2016 15:17

Ryba to chyba wszystkich bo w każdym ASO tak robią . A pamiętam sytuacje jak pracowałem jeszcze w KIA Pokorski gdzie jak tylko zobaczył ramkę KIA Marvel kazał ściągać przed wjazdem na serwis . A potem zakładać swoje i nitować tablice . Nie wspomnę o sytuacji gdzie w Toyocie AMX właściciel wyszedł przed serwis i zobaczył ramkę ze znienawidzonej konkurencji i sam ja zerwał jeszcze skakał po niej . A za nim wyskakuje klient i pyta co pan robi i każe odkupić taką samą.

Avatar użytkownika
Ryba4
Nadworny błazen
 
Posty: 6856
Dołączył(a): 01 gru 2010 18:15
Lokalizacja: Kraków / Wrocław
Grupa: Małopolska
Model cee'd:
C1FL HB, 1,4 Pb 90KM
2010, M

Re: Rdza pod ramką tablicy rejestracyjnej

06 gru 2016 19:58

O to gruba akcja hahahahahaha [SMILING FACE WITH OPEN MOUTH]
No masz rację, każdy dealer tak robi i nie ma się co dziwić. Ja też podobną akcję miałem, bo kupiłem samochód w InterSprzedamyCiBiteAuto, ale po roku i 2 przeglądach "podziękowałem" im za współpracę i zagościłem u Pateckiego (historia znana na forum). Oczywiście sam ich poprosiłem by jak najszybciej założyli swoje ramki, a ramki z InterZepsujemyCiAuto komisyjnie i zgodnie połamaliśmy B-)
Ale pewnego pięknego dnia, musiałem wrócić do Inter.... no ;-) żeby coś tam poprawili co wcześniej zepsuli (tzn jakiś drobiazg bo całego zepsutego auta i tak by nie umieli naprawić) i pierwsze co zrobili to zamiast zająć się autem, to ramki zmienili i połamali! Się wku... pieniłem i mówię do kierownika, że teraz pojedzie do Pateckiego, przedstawi się z imienia i nazwiska, skąd jest, i grzecznie kupi nowe ramki. Oczywiście jak możesz się domyślać pokazał mi środkowy palec i drzwi, więc ja ramki zmieniłem sobie sam (Patecki naprawił auto za zgodą KMP, a tamci dostali refakturę :-), a te ich odesłałem im pocztą z małą niespodzianką w przesyłce :-D

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
Obrazek
FL 1,4 90KM HB 5K M (C+); STI WRC WRX PS3 ITP ITD TDI 8)

AUTOR WĄTKU
outlander38
 

Re: Rdza pod ramką tablicy rejestracyjnej

06 gru 2016 20:15

:jumpeveryone: Ha ha no to nieźle . Ale pokorskiego raczej nik nie przebije bo on ramki miał zrobione odwrotnie czyli napis KIA Pokorski był od góry żeby jak już je zanitujemy nikomu nie chciało sie ich roznitowywać .

Avatar użytkownika
Ryba4
Nadworny błazen
 
Posty: 6856
Dołączył(a): 01 gru 2010 18:15
Lokalizacja: Kraków / Wrocław
Grupa: Małopolska
Model cee'd:
C1FL HB, 1,4 Pb 90KM
2010, M

Re: Rdza pod ramką tablicy rejestracyjnej

07 gru 2016 08:39

Lol, to faktycznie sprytny :-D

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
Obrazek
FL 1,4 90KM HB 5K M (C+); STI WRC WRX PS3 ITP ITD TDI 8)

spirosun
Klubowicz
 
Posty: 74
Dołączył(a): 03 kwi 2015 04:48
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C1FL HB, 1600 ON 90KM
2010, Comfort+

Re: Rdza pod ramką tablicy rejestracyjnej

13 kwi 2017 10:11

Witam, podepnę się pod temat.

U mnie wychodzi rdza pod nakładką na tylnej klapie, tą z zamocowanymi w niej lampkami podświetlenia tablicy.
Czy orientujecie się czy tą nakładkę da się normalnie zdjąć demontując plastik od wewnątrz klapy ?

Chcialbym to w końcu zrobic..

Pozdr.

chrz4n3k
Dopiero co...
 
Posty: 3
Dołączył(a): 25 mar 2022 15:12
Lokalizacja: Olsztyn
Grupa: Warmińsko-Mazurska
Model cee'd:
C2FL SW, 1,4 ON 90KM
2017, M

Re: Rdza pod ramką tablicy rejestracyjnej

27 maja 2022 09:55

mariusz11g napisał(a):Witam, ostatnio podczas mycia auta zauważyłem, że ramka od tablicy rejestracyjnej dotyka mi tego załamania tylnej klapy co znajduje się pod tablicą, jak ją odgiąłem moim oczom ukazał się zdarty lakier :szok: Dzisiaj postanowiłem zdjąć całą ramkę i nakleić prewencyjnie cienką gąbkę, żeby nie zdzierało mi w razie czego więcej lakieru, ale niestety pod ramką ukazał mi się rudy punkt i i trochę wyżej pęcherz :szok: ( zaznaczone na zdjęciu), dodatkowo praktycznie tak jak była ramka to dookoła jest zdarty lakier. Ramkę montowali w salonie i jak widać nawet to potrafią zje...ć :icon_evil:
Jak kogoś to zainteresuje, to radzę sprawdzić czy nie ma u was w C2 SW opartej ramki o to załamanie, bo może też być u was taki cyrk jak u mnie. Jutro jadę to zgłosić i jestem zły, że będą musieli malować tą klapę.
https://zapodaj.net/dcaac8fee9673.jpg.html
https://zapodaj.net/005903cbdb2a4.jpg.html
https://zapodaj.net/98ebbe10d172e.jpg.html



Hej, mam dokładnie to samo tylko rok 2017, uznali Ci to w ASO na gwarancji ?

Poprzednia strona
Powrót do Nadwozie
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl