[C2] Dzwoniące szyby drzwi przednich

Moderator: Żandarmeria

AUTOR WĄTKU
Marcin_B
Dopiero co...
 
Posty: 9
Dołączył(a): 23 kwi 2018 20:56
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C2 SW, 1.6 ON 110KM
2014, M

[C2] Dzwoniące szyby drzwi przednich

23 paź 2018 13:23

Chciałbym zapytać, czy walczył ktoś może z przypadłością opisaną poniżej - otóż po minimalnym opuszczeniu szyb drzwi przednich (tak około 1-3 cm w dół) obie szyby drzwi przednich dzwonią, jakby w prowadnicach był jakiś luz..... Po zamknięciu, otwarciu do połowy lub więcej szuby w miarę cichną..... Wiem, że można po prostu zamknąć okno, ale jakość przyzwyczajony jestem do jeżdżenia z szybą lekko uchyloną i to tłuczenie się jest strasznie wkurzające.... Może ktoś już zabierał się za problem lub wie, jak temat ogarnąć??

Avatar użytkownika
butter18
Dyrektor
 
Posty: 886
Dołączył(a): 21 cze 2014 22:31
Lokalizacja: Wrocław
Grupa: Dolny Śląsk
Model cee'd:
C2 HB, 1,4 Pb/LPG 100KM
2014, M+DFA

Re: Dzwoniące szyby drzwi przednich

23 paź 2018 15:35

już opisywałem ten przypadek. Najbardziej to słychać i można pokazać zamykając drzwi siedząc w środku

Smarowanie nie pomaga

jedynie wymiana prowadnic na gwarancji. (wszystko trzeba wybebeszyc)

Ja jeszcze czekam, ale też bede zgłaszał, poprzednie zgłoszenie skończyło sie na smarowaniu
Hyundai i10 2015
Kia cee'd 2014
Daewoo Matiz 2000

AUTOR WĄTKU
Marcin_B
Dopiero co...
 
Posty: 9
Dołączył(a): 23 kwi 2018 20:56
Lokalizacja: Warszawa
Grupa: Mazowiecka
Model cee'd:
C2 SW, 1.6 ON 110KM
2014, M

Re: Dzwoniące szyby drzwi przednich

24 paź 2018 09:49

No właśnie ja juz zgłaszałem ten problem na przeglądzie po 60 tys. ASO rozłożyło ręce twierdząc, że KIA nie zaakceptuje takiej naprawy...... O złą wolę raczej ich nie posądzam, bo powycieraną kierownicę wymienili, trzaskającą spreżynę w oparciu fotela kierowcy, przepaloną lampkę w bagażniku też.
Przyatakuję ich jeszcze raz przy najbliższej okazji albo pojadę do innego ASO.

Powrót do Nadwozie
  • Podobne tematy
    Odpowiedzi / Wyświetlone
    Ostatni post

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Partnerzy

Części Kia

https://pesca-sklep.pl